comScore

Gülşen Bubikoğlu ve Türker İnanoğlu'nun 44 yıllık aşkı (Gülşen Bubikoğlu kimdir?)

08 Mayıs 2018, Salı 10:59
Gülşen Bubikoğlu ve Türker İnanoğlu'nun 44 yıllık aşkı (Gülşen Bubikoğlu kimdir?)

Gülşen Bubikoğlu geçtiğimiz gün 44 yıldır birlikte olduğu eşi Türker İnanoğlu ile akşam yemeği yedi. Gülşen Bubikoğlu eşi Türker İnanoğlu ile verdiği karede adeta yıllara meydan okuduğunu gösterdi. Gülşen Bubikoğlu kimdir? Gülşen Bubikoğlu kiminle evli? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.

FutbolArena - Türk Sineması'nın ünlü oyuncularından Gülşen Bubikoğlu ve yapımcı eşi Türker İnanoğlu geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de bir mekanda akşam yemeği yerken görüntülendi. 44 yıldır mutlu bir şekilde evliliklerini sürdüren ünlü eski Türk Sineması oyuncusu Gülşen Bubioğlu ve Türker İnanoğlu'nun bu görüntüsü sosyal medyada günün konusu oldu.


Gülşen Bubikoğlu kiminle evli?


Yeşilcam'ın iki duayen ismi Gülşen Bubioğlu ve Türker İnanoğlu aşkları ile sosyal medyada günün konusu oldu. Eşi Türker İnanoğlu ile önceki gün akşam yemeğinde görüntünelenen Gülşen Bubikoğlu'nun eşi ile fotoğrafı sosyal medyada 'Devlerin aşkı' tarzında yorumunda bulunuldu. 62 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu son görüntüsü ile adeta yıllara meydan okuduğunu gözler önüne serdi.


Gülşen Bubikoğlu kimdir, kaç yaşındadır?


Gülşen Bubikoğlu, Türk sinema oyuncusu. 63 yaşındaki eski Yeşilcam oyuncusu Gülşen Bubikoğlu özellikle Tarık Akan ile çektiği filmler ile dönemin damgasına vurmuştu. Bir çok insanı kendisine hayran bırakan Gülşen Bubikoğlu 44 yıldır Türker İnanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"