comScore

Gülşah Şahin kimdir? Gülşah Şahin kaç yaşında, nereli? Gülşah Şahin ne iş yapıyor?

27 Haziran 2018, Çarşamba 02:03
Gülşah Şahin kimdir? Gülşah Şahin kaç yaşında, nereli? Gülşah Şahin ne iş yapıyor?

Cem Uçan, Gülşah Şahin ile evlendi. Cem Uçan ile Gülşah Şahin'in evlenmesinin ardından Gülşah Şahin kimdir sorusu popüler olurken, Gülşah Şahin hakkında merak ettiklerinizi Gülşah Şahin'e dair hazırladığımız haberde bulabilirsiniz. Gülşah Şahin kimdir? Gülşah Şahin nereli? Gülşah Şahin ne iş yapıyor? Gülşah Şahin kaç yaşında? sorularının yanıtları haberimizde. 

FutbolArena - Cem Uçan ve Gülşah Şahin evlendi. Cem Uçan ve Gülşah Şahin'in evlenmesinin ardından Cem Uçan ile birlikte Gülşah Şahin'in de kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki Gülşah Şahin kimdir? Gülşah Şahin kaç yaşında? Gülşah Şahin nereli? Gülşah Şahin ne iş yapıyor? Gülşah Şahin hakkında merak ettiklerinizi Cem Uçan'ın eşi Gülşah Şahin hakkında hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 
 

Gülşah Şahin kimdir?


Kamera karşısına ilk kez Memleket Hikayeleri isimli dizi ile geçen Gülşah Şahin, 6 Ekim 1982'de Diyarbakır'da dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra Kocaeli Üniversitesi'nde çalışma ekonomisi üzerine eğitim aldı. Daha sonra ise oyunculuk ve spikerlik üzerine eğitimler aldı. Ardından çeşitli dizi ve filmlerde yer almaya başladı. Kamera karşısına ilk kez Memleket Hikayeleri isimli dizi ile geçti. Daha sonra ise çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Gülşah Şahin 2014'te Düşler ve Umutlar isimli dizide rol aldı. Dizi, hayat karşısında tek başına mücadele veren Yusuf isimli bir çocuğun yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Berkehan Tüter, Mustafa Uğurlu, Onur Öztürk, Zeynep Gülmez ve Gülşah Şahin yer aldı. Daha sonra ise Hıyanet Sarmalı isimli dizide rol aldı. Dizi, kendi hallerinde yaşadıkları hayatları bir hırs uğruna parçalanan bir ailenin yaşadığı dramı anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Ali Başar, Cem Uçan, Emre Taşkıran ve Aleyna Yıldız yer aldı. (Bilgiler Ne Oldu Kaynağından alınmıştır)

Öte yandan Vatan'ın haberine göre Cem Uçan ile Gülşah Şahin evlenmesinin perde arkasında ilk açıklama geldi. ‘Diriliş Ertuğrul' dizisinde Aliyar karakterini canlandıran Cem Uçan, sevgilisi Gülşah Şahin ile Wyndham Grand Otel'de evlendi. Heyecanlı olduğunu söyleyen Cem Uçan, “Cok mutluyuz birbirimize çok aşıktık, evlendik” dedi. Eşi de “Evlilik cüzdanımı sıkı sıkı tuttum, bırakmayacağım” diye karşılık verdi. 


Cem Uçan kimdir?


Cem Uçan, 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi almıştır ve 2012 yılında Acayip Hikayeler dizisinde rol almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Kurt Kanunu, Küçük Kıyamet, Hıyanet Sarmalı, Sungurlar, Kurtlar Vadisi Pusu ve Filinta rol aldığı dizilerdir. TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Aliyar karakterini canlandırmaktadır.

GÜLŞAH ŞAHİN İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)