comScore

Gülnur Aybet kimdir, kaç yaşında? Gülnur Aybet Twitter, Instagram adresi (Gülnur Aybet videosu İZLE)

14 Ekim 2019, Pazartesi 12:41
Gülnur Aybet kimdir, kaç yaşında? Gülnur Aybet Twitter, Instagram adresi (Gülnur Aybet videosu İZLE)

Gülnur Aybet kimdir, kaç yaşında? Gülnur Aybet ne iş yapıyor, Gülnur Aybet twitter, Gülnur Aybet instagram, Gülnur Aybet nereli, Gülnur Aybet evli mi gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Gülnur Aybet kimdir, Gülnur Aybet kaç yaşında, Gülnur Aybet videosu izle, Gülnur Aybet videosu, Gülnur Aybet twitter, Gülnur Aybet neden TT oldu, Gülnur Aybet evli mi, Gülnur Aybet çocukları var mı, Gülnur Aybet nereli, Gülnur Aybet ne iş yapıyor, Gülnur Aybet instagram hesabı gibi aramaların yanıtlarını arayan vatandaşlar için haberimizi hazırladık. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Gülnur Aybet'in ABD'li spikerle tartışması gündem oldu. 
 

Gülnur Aybet videosu İZLE, Gülnur Aybet ABD'li spiker tartışması


Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olan Gülnur Aybet, ABD'li spikerle Suriye'ye düzenlenen Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yaptığı tartışmayla sosyal medyadanın gündemine oturdu. Gülnur Aybet, kendisine yapılan müdahalelere rağmen gerekli yantları vermesiyle destek gördü. Gülnur Aybet'in kim olduğunu merak edenler 

GÜLNUR AYBET VİDEOSU İZLE
 
 

Gülnur Aybet kimdir, kaç yaşında?


NATO ve AB kapsamında transatlantik ilişkiler alanında uzmanlaşan Gülnur Aybet, Türk dış politikası üzerine uzmanlık yapmıştır. Southampton Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans, Londra King's College'da Savaş Bilimleri alanında ikinci bir yüksek lisans yapan Gülnur Aybet, ardından doktorasını da Nottingham Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında tamamladı. The Times tarafından İngiltere'de en güçlü 20 Mülsüman kadın arasında gösterilen Gülnur Aybet, İngiltere'de sıklıkla konuşmacı olarak forumlara davet ediliyor. Gülnur Aybet, 2014-2016 yıllarından Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü başkanlığını ve BAUCESS Güvenlik Araştırmaları Merkezi kurucu direktörlüğünü yaptı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)