comScore

Güldür Güldür son bölüm, Güldür Güldür videoları (Show Tv Güldür Güldür izle)

23 Şubat 2019, Cumartesi 23:19
Güldür Güldür son bölüm, Güldür Güldür videoları (Show Tv Güldür Güldür izle)

Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programı bu akşam da izleyenleri ile buluştu. Güldür Güldür son bölümü ve Güldür Güldür yeni bölüm izlemek isteyenler haberimizde göz atabilir.

FutbolArena - Show Tv ekranlarında yayınlanan ve skeçleri ile izleyenleri kahkahaya boğan Güldür Güldür Show programının yeni bölümü yayınlandı. Güldür Güldür'ün yeni bölümü izleyenleri yine kahkayaha boğdu. Güldür Güldür yeni bölüm izle, Güldür Güldür son bölüm izle. Güldür Güldür Show Tv tek parça izleme seçenekleri haberimizde.


Show Tv Güldür Güldür yeni bölüm izle, Güldür Güldür son bölüm izle


Oyuncular aileden aska, söhretten teknolojiye, futboldan arkadasliga, birçok konuyu kendi mizah anlayislari, farkli yaklasimlari ve çözümleriyle sergiliyor.

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve skeçleri ile izleyenlere keyifli anlar yaşatan Güldür Güldür'ün yeni bölümü yayınlandı.
Zaman zaman ünlü isimleri de skeçlerinde ağırlayan ve Ali Sunal'ın önderliğinde yayınlanan Güldür Güldür'ün yeni bölümünü izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.
 

ŞEVKAT HOCA FUTBOL YORUMLUYOR
İlk bölümü 2013 yılında yayınlanan ve Ali Sunal'ın sunumu ile büyük beğeni toplayan Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosu ve isimleri haberimizde.

Aziz Aslan, Mesut Süre, Uğur Bilgin, İrem Sak, Özgün Aydın, Onut Atila, Doğa Rutkay, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Erdem Yener, Onur Buldu, Ayşegül Akdemir, Çağlar Çorumlu, Alper Kul, Aylin Kontente, Özge Borak, Ali Sunal.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)