comScore

Guardiola'nın annesi Koronavirüsten hayatını kaybetti

06 Nisan 2020, Pazartesi 17:35
Guardiola'nın annesi Koronavirüsten hayatını kaybetti

Pep Guardiola'nın annesi Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola'nın annesi Dolors Sala Carrio, Koronavirüs (Covid-19) virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. 
Manchester City kulübü resmi internet sitesinden Guardiola'nın 82 yaşındaki annesinin hayatını kaybettiğini açıkladı. 
Manchester City kulübü hayatını kaybeden 82 yaşında hayatını kaybeden Guardiola'nın annesi Dolors Sala Carrio için taziye dileklerini iletti. 
 

Koronavirüsten nasıl korunulur? Koronavirüs korunma yolları neler? Koronavirüs için ne yapılmalı? Koronavirüs tedavisi var mı?


Vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında koronavirüs belirtilerinin yanında koronavirüs tedavisi de araştırılıyor. Uzman değerlendirmelerine göre koronavirüs aslında normal gribal enfeksiyondan çok da farklı belirtilere sahip değil. Koronavirüs kapmamak için ellerin sık sık bol sabunu suyla yıkanması gerektiği belirtiliyor. Koronavirüs şüphesi olan hastaların vakit kaybetmeden hastanelere başvurarak gerekli testleri yaptırması gerektiği ifade ediliyor. 

Koronavirüsün şu anda için herhangi bir ilacı veya aşısı bulunmamakta. Ağır hastalık yaşayan bireylerin destekleyici tedavi almaları gerektiği belirtiliyor. Koronavirüsten korunma yolları arasında yapılacak en önemli maddelerin başında el hijyeni gelmekte. Bu dönemlerde tokalaşmamak, öpüşmemek mutlaka yapılması gerekenlerin başında geliyor. Ayrıca koronavirüsten korunmak için ellerin sık sık sabunlu suyla yıkanması gerektiği vurgulanıyor. Tek kullanımlık mediller ve el dezenfektanlarıyla elleri sık sık temizlemek gerekiyor. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)