comScore

GS Transfer: Yunus Mallı'dan flaş transfer açıklaması

05 Haziran 2018, Salı 22:02
GS Transfer: Yunus Mallı'dan flaş transfer açıklaması

Wolfsburg'da forma giyen milli futbolcu Yunus Mallı, Rusya maçının ardından Galatasaray'a transferiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Rusya - Türkiye hazırlık maçının ardından Milli takımın tek golünü atan ve aynı zamanda Milli takım formasıyla ilk kez gol sevinci yaşayan Yunus Mallı, karşılaşmanın ardından Galatasaray'la ilgili basında çıkan transfer haberlerine yanıt verdi. 

"GOL ATMAM GÜZEL"
Benim de gol atmam tabi ki güzel. Milli takım formasıyla ilk golüm. Milli takım formasını giymek ayrı bir sevgi, ayrı bir duygu. Gol atmak güzel. İnşallah devamı gelir. 

"DÜNYA KUPASI'NDA OLAMAMIZ BİZİM SUÇUMUZ"

Dünya Kupası'nda olamadığımız için üzgünüz. Bu tamamiyle bizim suçumuz. Başaramadık. O yüzden bu 3 maçı değerlendirmek istedik. Yeni bir yapılanma içinde yeni bir takım kuruyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde Türkiye, turnuvalara katılacaktır. 
 

Yunus Mallı Galatasaray'a mı transfer oluyor?


Wolfsburg'da forma giyen Yunus Mallı, TRT Spor'a yaptığı açıklamada Galatasaray'a transferiyle ilgili olarak ise, ""Galatasaray transfer haberlerini ben de duydum. Ancak şimdiye kadar bizimle irtibata geçen kimse olmadı. Düşünüp, düşünmeyeceğimi zaman gösterir. Şimdilik bir şey söylemek zor." diye konuştu. 
 

Yunus Mallı'nın golleri


Yunus Mallı A Milli takım formasıyla bundan önce oynadığı müsabakalarda gol sevinci yaşayamamıştı. Wolfsburg'da forma giyen milli futbolcu Milli takım kariyerindeki ilk golünü Rusya'ya attı. Öte yandan Rusya ile tarihimizde oynadığımız 4. milli maçta ilk kez gol sevinci yaşadık. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.