comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Griezmann açıkladı: "Beni istediler…"

26 Eylül 2016, Pazartesi 16:46
Griezmann açıkladı: "Beni istediler…"

Atletico Madrid'in Fransız forveti, EURO 2016 döneminde PSG'nin kendisine talip olduğunu açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler – Atletico Madrid'in Fransız yıldızı Antoine Griezmann'ın ismi yaz döneminde birçok kulüple birlikte anılmıştı. Bunların arasında Chelsea, Manchester United ve Paris Saint Germain de vardı.
 
Fransız futbolcu, Le Parisien'e transfer dönemi hakkında açıklamalarda bulundu. Griezman: “PSG, EURO 2016 döneminde beni çok istiyordu. Sürekli daha ileriyi hedefleyen büyük bir kulüp. Ama ben o dönem tamamen milli takıma odaklanmıştım. Kendimi her şeyden izole etmiştim. Aklım sadece Avrupa Şampiyonası'ndaydı.” ifadelerini kullandı.
 
İspanya'da çok mutlu olduğunu ve buraya iyice uyum sağladığını belirten Griezmann: “İspanya hayatı artık benim günlük yaşamım oldu. 15:00'te yemek yiyorum, siesta yapıyorum, köpeğimle İspanyolca konuşuyorum. Kızımın ilk sözleri İspanyolca oldu. Şimdi ona Fransızca öğretmeye çalışıyorum. 14 yaşından beri buradayım. İspanya'da çok mutluyum” şeklinde konuştu.
 
Madrid basınında çıkan haberlere göre Antoine Griezmann, Atletico Madrid yönetimine Diego Simeone'nin gitmesi halinde takımdan ayrılabileceğini söyledi. Simeone'nin birkaç yıl içinde Atletico ile yollarını ayırabileceği ifade ediliyor.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.