comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gürcan Bilgiç'ten Aziz Yıldırım'a taraftar göndermesi

31 Ekim 2016, Pazartesi 10:19
Gürcan Bilgiç'ten Aziz Yıldırım'a taraftar göndermesi

Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'de bir grup taraftarın Aziz Yıldırım tarafından stada alınmadığını iddia etti.

FutbolArena - Süper Lig'in 9. haftasında Kardemir Karabükspor'u sahasında 5-0 mağlup eden Fenerbahçe'de tribünlerin boş kalması dikkat çekti. Sabah Gazetesi yazarlarından Gürcan Bilgiç, skora bakmadan tribünlere gelen taraftarları Aziz Yıldırım'ın stada almadığını söyledi.
 

Gürcan Bilgiç'in Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısından bir bölüm:


Fenerbahçe'nin yeniden takım olmak, birlikte üretmek ve direnmek için bir araya gelmeye başladığının da işaretleri devam ediyor. Konya'da bunu yaparak kazandılar, Karabük karşısında da devam ettiler. Üstelik yine boş tribünlerin önünde oynayarak.

Karabük ile aynı puandaydılar maça çıkarken. Liderin ise 11 puan gerisinde. Bu tablo bile "müşterinin" vazgeçmesi için yeterli aslında. Bunu dikkate almayan "taraftarı" da Aziz Yıldırım almıyor tribünlere. Bu yalnızlık içinde en iyiyi üretmek adına bir dayanışma ürettiler ve Advocaat da bunun mimarı oldu. İlk beşteler, önemli rakiplere karşı üst üste iki galibiyet aldılar. Birlikteliklerini güçlendiriyorlar. Şampiyon olmaları zor ama şampiyonluğa oynamaları mümkün. Bunun farkındalar. Bu inancı Fenerbahçe taraftarının da taşıması gerekiyor. Bu yalnızlıkla yol bitmez. Bir şey değiştiğinde aslında çok şeyin farklılaştığını anlamak gerekiyor.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.