comScore

Kayserispor Kayserispor

Güray Vural: ''Hedefim milli takım''

22 Şubat 2017, Çarşamba 14:22
Güray Vural: ''Hedefim milli takım''

Kayserispor'dan ara transfer döneminde Trabzonspor'dan transfer ettiği Güray Vural, A Milli Futbol Takımı'na gitmeyi hedeflediğini söyledi.

FutbolArena - Kayserispor'dan ara transfer döneminde Trabzonspor'dan transfer ettiği Güray Vural, A Milli Futbol Takımı'na gitmeyi hedeflediğini söyledi.

AA'da yer alan habere göre, Kayserispor formasıyla çıktığı 4 karşılaşmada 2 kez ağları havalandıran ve bir asist yapan Güray Vural, çıkışını sürdürüp A Milli takım forması giymeyi hedeflediğini söyledi. 
Akhisar Belediyespor formasıyla A Milli takıma seçildiğini belirten Güray Vural ''Bu zamana kadar bir kere milli takıma gittim ama önemli olan bir kere, iki kere, üç kere değil, orada da kalıcı olabilmek. Biz burada performans gösterdikçe tabii ki Fatih hoca da çağıracaktır. Benim hedefim burada iyi çalışıp kendimi gösterebilmek ve sonunda milli takıma gitmek." dedi.

''RİZE DEPLASMANINDAN GALİBİYET HEDEFLİYORUZ''

Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Güray Varol "Hazırlıklarımız iyi gidiyor, moraller yerinde. İnşallah bu çıkışımızı sürdürürüz. Şu an elimizde sonuçlandırdığımız bir durum yok. Hala alt taraftan tamamen kopmuş durumda değiliz. Bu hafta kritik bir maça gidiyoruz. Çaykur Rizespor deplasmanında da istediğimizi alırsak biraz daha rahatlayacağız." dedi.

''KAYSERİSPOR'DA BULUNMAMIN EN BÜYÜK ETKİENİ SERGEN YALÇIN''

Kayserispor'a gelmesinin en büyük etlenlerinden birininde Sergen Yalçın olduğunu belirten Güray Vural "Buraya gelen oyuncuların birçoğu kendi takımında forma şansı bulmuş, bu ligi bilen ve tecrübeli oyuncular. Bu, bize zaten avantaj sağladı. Çıktığımız maçlarda da galip gelince ekstra moral motivasyon oldu ve birbirimize uyumumuzu kolaylaştırdı. Şu an iyi gidiyoruz, umarım böyle devam eder.  Oynamayı düşünen bir futbolcuyum. Sergen hocanın burada olması benim gelişimde etkili oldu ve Kayserispor'u tercih ettim. Doğru bir karar verdiğimi de görüyorum. Kendi adıma performansım önemli. Ben iyi olursam takıma katkı sağlamış olurum. Daha iyi şeyler yapabilirim, bunu çok iyi biliyorum. İnşallah sezon sonuna kadar böyle devam eder." şeklinde konuştu

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)