comScore

Granada Granada

İsmail Köybaşı: "Beni Gareth Bale ile kıyaslıyorlar"

14 Mayıs 2020, Perşembe 12:06
İsmail Köybaşı:

İspanya La Liga ekibi Granada'da forma giyen İsmail Köybaşı, kendisini Gareth Bale ile kıyasladıklarını anlattı.

FutbolArena - Granada'da top koşturan İsmail Köybaşı, İspanya La Liga'nın bir an önce başlamasını bekliyor. Fanakatik Gazetesi'ne röportaj veren İsmail Köybaşı, İspanya'da kendisini Gareth Bale ile kıyasladıklarını söyledi.
 

İsmail Köybaşı'dan Gareth Bale açıklaması


"La Liga'da ilk etapta zorlanmıştım. Şimdi dilimi geliştiriyorum. Granada'da 1+1 yıllık sözleşmem var. Sezon sonunda oturup konuşacağız. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Haftada 3 defa internet üzerinden İspanyolca ders alıyorum."

"BENİ GARETH BALE İLE KIYASLADILAR"
"Takım arkadaşlarımla anlaşabiliyorum. Hatta bir maçtan sonra da İspanyolca röportaj verdim. İspanya'da büyük yankı uyandırdı. Herkes tarafından takdirle karşılandı. Çabaladığınızı görüyorlar. Bu onlar için önemli. Bu konuda Real Madrid'li Gareth Bale'e kızgınlar. Yıllardır İspanyolca öğrenmediği için... Bu konuda beni Bale'la kıyasladılar

"SERGEN YALÇIN, BEŞİKTAŞ'A ÇOK YAKIŞTI"

"Sergen Yalçın hocanın imza törenini izledim. Konuştuğu sırada kelimeleri seçerken zorlandığını gördüm. Onu hiç bu kadar mutlu ve çekingen görmemiştim. O günkü heyecanını anlayabiliyorum. Camiayla bütünleşen bir futbolcuydu, şimdi hoca oldu. Bence çok yakıştı."

"EURO 2021'DE OYNAMAK İSTİYORUM"

"Şenol Güneş'le dialoğum çok iyi. Onunla baba-oğul gibiyiz. 2015- 16 sezonunda beraber şampiyonluk yaşadık. Kendisiyle görüşüyoruz, her şeyden önce çok değerli bir insan. Öğretmeyi ve öğrenmeyi çok seviyor. Şenol hocayla çalıştığımız için kendimizi şanslı hissetmeliyiz. Her futbolcu gibi ben de Euro 2021'de olmak isterim.”

Son dakika İspanya La Liga Haberleri FutbolArena'da.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!