comScore

Göztepe Göztepe

Yılmaz Vural'dan Mehmet Sepil'e veryansın!

22 Haziran 2018, Cuma 16:36
Yılmaz Vural'dan Mehmet Sepil'e veryansın!

Teknik Direktör Yılmaz Vural, Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'i ağır bir dille eleştirdi.

FutbolArena - Göztepe'yi Süper Lig'e çıkaran teknik direktör Yılmaz Vural, Göztepe'de başkan Mehmet Sepil ile yaşadığı diyaloğu anlattı. Yılmaz Vural, Göztepe'de neden devam etmediğine yönelik açıklamalarda bulundu.

OKAN BURUK YERİNE GELMİŞTİ
2016-2017 sezonunda Okan Buruk'un yerine teknik direktörlük görevine gelen tecrübeli teknik adam, play-off'ların ardından takımı Süper Lig'e çıkarmıştı. Sezon sonunda herkes Yılmaz Vural ile devam edilmesini beklerken yönetim hocaya teşekkür ederek takımı Tamer Tuna'ya emanet etmişti. Vural, ‘Ciddiyetten Uzak' programında o yaz döneminde yaşananlarla ilgili olarak, “Takımı şampiyon yaptık. Ben de devam etmek istiyorum. Ancak Başkan Mehmet Sepil sözleşmeyi aldı. Türkiye'de para kazanmayan, sporla ilişkisi yok bir başkanla çalışacağımı düşünüyordum. Ancak benimle konuşmadı bile. Yüzüme bile bakmadı. Hiçbir pazarlık dahi yapmadan gitti. Egosu tavana vurmuş ille de ben diyor.” dedi.


Tamer Tuna da Mehmet Sepil'e sitem etmişti


Öte yandan geçtiğimiz sezon Göztepe'de ile büyük başarılar yakalayan Tamer Tuna da Mehmet Sepil ile aynı süreci yaşayan isimlerde birisi olmuştu. Sezon bitiminde herkes Tamer Tuna ile yeni sözleşme imzalanmasını beklerken yönetim resmi siteden Tuna'ya teşekkür mesajı yayınlamıştı. O günlerde Tamer Tuna da soyla medya hesabından “Göztepe'den ayrıldığım haberleri doğrudur. 3 ay önce yönetimden gelen teklifi, takımı düşündüğüm ve prensipte düşünce farklılıkları olduğu için sezon sonuna bırakmaya karar vermiştik. Kendisiyle yapacağımız görüşme sonunda durumumla ilgili karar verilecekti. Ancak Sayın Başkan Mehmet Sepil'le bu görüşme yapılmamıştır. Bu anlamda etik olmadığını düşünüyorum."

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)