comScore

Göztepe Göztepe

Volkan Şen'i transfer için Göztepe'ye önerdiler

23 Ocak 2018, Salı 12:25
Volkan Şen'i transfer için Göztepe'ye önerdiler

Göztepe'de kanatlarda oynayacak oyuncu arayışları sürerken menajerlerden yönetime Volkan Şen önerisi geldi.

FutbolArena - Göztepe'ye "Volkan Şen'i düşünür müsünüz" teklifi geldi. Trabzonspor yönetiminin kulüp bulmasını istediği futbolcu, sezonun ilk yarısında oldukça formsuz bir görüntü çizmişti.


Göztepe, Volkan Şen'i transfer edecek mi?


Menajerler tarafından Göztepe'ye önerilen futbolcunun Trabzonspor'dan 850 bin Euro aldığı için ilk başta olumsuz cevap verildiği fakat oyuncunun maaşında indirim yapacağını belirtmesi üzerine bu futbolcunun gündeme alındığı öne sürüldü. Kadrosundaki yabancı oyuncuların fazlalığından dolayı yerli oyuncu transferine yönelen yönetimin Volkan Şen'i Tamer Tuna'nın onayına sunacağı ve yıldız oyuncu da yıllık ücretinde indirim yaparsa transferinin gerçekleşebileceği öne sürüldü. Tamer Tuna'nın da kanatlarda oynayacak bir futbolcuyu yönetime sunduğu raporda yer alıyordu.


Volkan Şen'in Trabzonspor performansı


Sezon başında Fenerbahçe'den Bordo-mavili takıma gelen 30 yaşındaki futbolcu sezonun ilk yarısında Trabzonspor forması ile sadece 4 maça çıktı. Süper Lig'de 3 maçta toplam 60 dakika forma giyebilen oyuncu skor katkısı yapamazken Türikye Kupası'nda 1 maçta 75 dakika forma giyip iki gol atabilmişti.

Göztepe ile ilgili tüm gelişmeleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)