comScore

Göztepe Göztepe

Türkerler Holding'ten Göztepe'ye, Fenerbahçe primi

26 Ağustos 2018, Pazar 14:01
Türkerler Holding'ten Göztepe'ye, Fenerbahçe primi

Göztepe, sahasında ağırladığı Fenerbahçe'yi 1-0'la geçince Türkerler Holding futbolculara prim dağıttı.

FutbolArena Süper Lig'in 3. haftasında Fenerbahçe'yi devirerek ilk galibiyetini alan Göztepe'nin sponsoru Türkerler Holding oyunculara prim jesti yaptı. 

 
Göztepe Haberleri: Türkerler Holding'ten Göztepe futbolcularına prim


3 sezondur Göztepe'nin forma göğüs sponsoru olan bu yıl göğüs sponsorluğunun yanında sırt sponsorluğunu da üstlenen Türkerler Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, Fenerbahçe galibiyeti ardından verilecek prime ek olarak 25 bin TL ekstra prim vererek oyuncuların sahadaki mücadelelerini ödüllendirdi.  Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker “Göztepe ile birlikte gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da yeni zaferler kazanmayı hedefliyoruz. İzmir yeşil sahalarda da hak ettiği başarılarla anılsın istiyoruz. Bu noktada Göztepe'ye inancımız ve desteğimiz tam” ifadelerini kullandı. 

KİŞİ BAŞI 75 BİNLİK DEV PRİM
Böylece Fenerbahçe galibiyetiyle Süper Lig'de siftah yapan Göztepeli futbolcular ceplerini de doldurdu. Önemli bir galibiyete imza atan oyunculara 75'er bin TL prim verildiği bildirildi. Bu primin 25'er bin TL'sini sarı-kırmızılıların ana sponsoru olup formanın göğsüne reklamını veren Türkerler Holding'in karşıladığı bildirildi. 

BAYRAM HAVASI

Süper Lig'e Malatyaspor ve Galatasaray mağlubiyetleri ile başlayan Göztepe'de Fenerbahçe önünde oynayan futbol ve alınan 1-0'lık galibiyet camiayı ve taraftarları mest etti. Sarı-kırmızılı futbolcular, Fenerbahçe önünde alınan galibiyet coşkusunu Bornova Stadı'nda taraftarları ile birlikte kutladı.

Takımla omuz omuza tezahüratlarda bulunan taraftarlar İsyan Marşı'yla ortalığı inletti. Göztepe'nin soyunma odasında da bayram havası vardı. Tüm takımın soyunma odasında birbirine kenetlendiği ve galibiyetin mimarı Halil'i kutladığı öğrenildi. İlk 2 haftayı oldukça stresli geçen Başkan Mehmet Sepil ile teknik direktör Bayram Bektaş'ın oldukça rahatladığı görüldü.


Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'in Fenerbahçe maçı açıklamarı

 
Fenerbahçe galibiyetinin ardından kurmayları ile de bir durum değerlendirmesi yapan Başkan Sepil'in ‘Bu galibiyetle kendimize geldik. İlerisi için daha umutluyum' dediği ifade edildi.

Süper Lig'e çıktıkları andan itibaren İstanbul takımlarını yenemediklerini ancak bu talihsizliği kırdıklarını belirten Sepil, "Biz takımımıza güveniyorduk. İyi futbol oynayıp netice alamıyorduk. Bu galibiyet bize nefes aldırdı. Fenerbahçe'yi yenemeseydik her şey belki de daha zor olacaktı. İkinci yarı özellikle güzel bir futbol sergiledik. Bu sezon kurduğumuz kadroyla İstanbul ekiplerini yenebileceğimize inanmıştık. Daha yolun başındayız. Önümüzde uzun bir süreç var. Göztepe'yi ve İzmir'i hak ettiği, güzel yerlere getireceğiz. Fenerbahçe galibiyeti tüm camiamıza armağan olsun" dedi.

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!