comScore

Göztepe Göztepe

Tamer Tuna'ya Spor Toto Süper Lig'den 3 talip

21 Mart 2018, Çarşamba 13:48

Süper Lig'deki ilk teknik adamlık deneyiminde Göztepe'nin başında oldukça başarılı sonuçlar çıkaran Tamer Tuna'ya Süper Lig'den bazı kulüplerin gelecek yıl temas kurduğu ortaya çıktı

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de aldığı sonuçlarla dikkat çeken Göztepe'de Tamer Tuna'ya taliplerin olduğu öne sürüldü. Göztepe yönetimi de sezon sonunda sözleşmesi sona erecek hoca ile yeni kontrat yapmanın hesaplarını yapıyor.

"GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ VAR"
Geçtiğimiz hafta içinde Tamer Tuna'nın yeni sözleşmesi konusunda medya mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Sepil, “Bizim Tamer hoca ile gönül birlikteliğimiz var. Kendisi ile uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Aramızda sorun olmaz. En kısa sürede imzaları atarız” şeklinde demeci olmuştu.
 

Göztepe'de Tamer Tuna'nın sözleşmesi kaç yıllık ?


Kariyerinde ilk kez Süper Lig'de bir takım çalıştıracak Tamer Tuna'ya yönetim sezon başında fazla güvenmediği için sadece bir yıllık kontrat yapmıştı. O günlerde medyaya yapılan açıklamada kontratın üç yıllık olduğu belirtilse de bir yıllık olduğu ortaya çıktı. Başkan Sepil, devre arasından beri görüşmeler yaptığı Tamer Tuna ile önümüzdeki günlerde bir araya gelerek yeni kontrat imzalatmaya çalışacak.
 

Tamer Tuna'yı kimler istiyor ?


Göztepe'de oynattığı futbolla büyük beğeni alan Tamer Tuna'nın ismi Antalyaspor, Bursaspor ve Trabzonspor ile anılıyor.

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.