comScore

Göztepe Göztepe

Tamer Tuna'dan Göztepe yönetimine tepki: "Etik değil"

22 Mayıs 2018, Salı 20:02
Tamer Tuna'dan Göztepe yönetimine tepki:

Göztepe ile yolları ayrılan Tamer Tuna açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam Göztepe yönetimiyle görüşme yapılmadan kararın verildiğini ve bunun etik olmadığını söyledi. 

FutbolArena - Göztepe'de Tamer Tuna ile yolların ayrılmasının ardından genç teknik adam ilk kez konuştu. DHA'ya konuşan Tamer Tuna, 3 ay önceden yönetimden gelen teklifi bazı gerekçeler sebebiyle sezon sonuna bıraktıklarını fakat Başkan Mehmet Sepil ile görüşme yapılmadan bu kararın verildiğini söyledi. 

"GÖRÜŞME YAPILMADI. ETİK OLMADI"
Göztepe'de ayrıldığım haberleri doğrudur. 3 ay önce yönetimden gelen teklifi, takımı düşündüğüm ve prensipte düşünce farklılıkları olduğu için sezon sonuna bırakmaya karar vermiştik. Kendisiyle bugün yapacağımız görüşme sonunda durumumla ilgili karar verilecekti. Ancak Sayın Başkan Mehmet Sepil'le bu görüşme yapılmamıştır. Bu anlamda etik olmadığını düşünüyorum.

"VİCDANIM ÇOK RAHAT"

Şahsım ve kariyerim adına öncellikle bu başarıda emeği geçen takım arkadaşlarıma ve Göztepe taraftarına teşekkür ediyor, onlara hakkımı helal ediyorum. Onların kariyerimin çok önemli adımında çok değerli katkıları oldu. Kendi adıma haklı başarıdan dolayı mutluyum ve gururluyum. Vicdanım çok rahat. Beklenti ve hedeflerimizin üstünde bir başarı elde ederek yoluma devam ediyorum.

"BAŞKA KULÜPLE GÖRÜŞMEDİM"

Şu ana kadar hiçbir kulüp ve kulüp başkanı ile Göztepe ile yolları ayırmadan bir görüşme yapmadım. Bundan sonra gelecekle ilgili kararımı gelişme oldukça paylaşacağım. Hoşçakal Göztepe”
 

Göztepe'nin yeni teknik direktörü kim oldu?


beIN Sports'un haberine göre Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil'in, geçtiğimiz sezon Spor Toto 1. Lig takımlarından Ümraniyespor'u çalıştıran Bayram Bektaş ile anlaşıldığı iddia edildi. Yine söz konusu habere göre Göztepe yönetiminin önümüzdeki günlerde Bayram Bektaş ile resmi sözleşmeyi imzalayacağı kaydedildi. Bayram Bektaş ile anlaşmanın 1+1 yıllık olacağı öğrenildi. 

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da! 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"