comScore

Göztepe Göztepe

Tamer Tuna'dan beIN Sports yorumcularına canlı yayında sitem! 'Önce canlı izlesinler..'

03 Mart 2018, Cumartesi 18:39

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Başakşehir mağlubiyetinin ardından beIN Sports yorumcularına sitem etti. 

FutbolArena - Göztepe, Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'e 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Tamer Tuna, canlı yayında beIN Sports yorumcularına sitem etti. Güntekin Onay, Tümer Metin ve Bülent Korkmaz'ın eleştirilerine saygı duyduğunu belirten Tamer Tuna, buna rağmen bazı konularda kendilerine haksızlık yapıldığını da ifade etti. 


Tamer Tuna'nın Başakşehir maçı sonrası açıklamaları


Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Yayıncı kuruluşta Güntekin Onay, Tümer Metin ve Bülent Korkmaz'a saygı duyduklarını belirterek ince sitem etti." Tamer Tuna, "Tabi ki eleştirilecekler. İşleri bu, eleştirilerine saygı gösteriyorum. 5-6 kere kaleci performansını konuşuyorlar. Kaleci performansı tabi önemli ama bizim oyun performansımız var. Takımlarını canlı izlediklerinde bunu görebilirler. Bizi canlı izlemeleri ve ondan sonra eleştirmeleri lazım. " diyerek inceden bir sitem etti. 

Bülent Korkmaz ise Tamer Tuna'nın açıklamalarına, "Ben gördüklerimi söyledim. Daha önce Beto, bugün de Günay Güvenç çok iyi performan sergilediler." dedi. Tümer Metin ise "Bunlar olacak. Biz konuşacağız, Tamer hoca cevap verecek. Saygı çerçevesi içinde bu tarz sitemler tabi ki olacak." diye konuştu. 
Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.