comScore

Göztepe Göztepe

Tamer Tuna'dan Adis Jahovic'e net mesaj

05 Ocak 2018, Cuma 11:32
Tamer Tuna'dan Adis Jahovic'e net mesaj

Göztepe teknik direktörü Tamer Tuna da golcü oyuncu hakkında birçok transfer dedikodusu çıkmasına rağmen takıda kalacağını inandığı söyledi.

FutbolArena - Göztepe'de bu sezon attığı gollerle isminden söz ettiren Adis Jahovic'in takımda kalıp kalmayacağı yönelik belirsizlik devam ederken teknik direktör Tamer Tuna golcü oyuncunun takımda kalacağına inandığını söyledi.

Genç teknik adam, planlamaların ise oyuncular üzerinde olmayacağını da belirterek tavrını da ortaya koydu.


Adis Jahovic takımda kalacak mı ?


Sarı-kırmızılı yönetim, Makedon futbolcunun sezon sonunda sözleşmesini uzatmak için masaya oturmuş fakat taraflar ilk yapılan görüşmede anlaşamamıştı. Yıllık 500 bin Euro kazanan oyuncunun maaşı 1 milyon Euro'ya yükseltilirken golcü oyuncunun daha fazla bir maaş beklentisi içinde olduğu ifade edildi. 

''KARİYERİMİ DÜŞÜNMEK ZORUNDAYIM''

Öte yandan Makedon futbolcu, kendisiyle ilgilenen başka kulüplerin de olduğunu vurgulayarak verdiği bir röportajda şunları ifade etmişti: "Göztepe'de olduğum için ben ve ailem çok mutluyuz. Önceliğim kulüp yetkilileri ve başkanımızla görüşüp kontratımı uzatmak. Ancak kulübümle anlaşamazsam kariyerimi düşünmek zorundayım. Benimle ilgilenen başka kulüpler de var. Tabii ki kalmak istiyorum ama olmazsa da bu benim ve Göztepe için dünyanın sonu değil. 30 yaşımdayım, ekonomik durumumu ve geleceğimi düşünmeliyim. Ocak ayında anlaşma olmazsa sene sonunda serbest kalabilirim. Serbest kaldığınızda çok daha fazla takımla anlaşma şansınız oluyor." 

''JAHOVİÇ'İN KALACAĞINA İNANIYORUM''

Göztepe teknik direktörü Tamer Tuna da golcü oyuncu hakkında birçok transfer dedikodusu çıkmasına rağmen takıda kalacağını inandığı söyledi. Tuna, "Sezon sonunda Jahovic'in sözleşmesi bitiyor. Sözleşme maddesinde uzatma opsiyonu bulunuyor, bu kullanılabilir. Jahovic'in Göztepe'den ayrılacağına inanmıyorum. Ama oyuncular gelir gider. Teknik direktörler de aynı şekilde. Ancak Göztepe'de bizim planlamamız asla oyuncular üzerinden olamaz" dedi. 

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"