comScore

Göztepe Göztepe

Tamer Tuna, Göztepe'de kalacak mı? Kendisi açıkladı!

08 Mayıs 2018, Salı 16:56
Tamer Tuna, Göztepe'de kalacak mı? Kendisi açıkladı!

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna gelecek sezon Göztepe'yi çalıştırıp çalıştırmayacağı hakkında konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'deki ilk teknik adamlık deneyimini Göztepe'de yaşayan Tamer Tuna, Sarı-kırmızılı takımdaki geleceği hakkında olumlu sinyaller verdi. Yönetim de genç teknik adamın sözleşmesini uzatmak için girişimlerine devam ediyor.


Göztepe, Tamer Tuna ile sözleşme uzattı mı?


Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Tamer Tuna'nın sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı sorularına ‘Bizim Tamer Tuna ile gönül bağımızı var. Zamanı gelince imzalar atılır' şeklinde açıklamalar yapsa da şu ana kadar henüz sözleşme imzalanmamıştı.

Göztepe'ye bir proje kapsamında geldiğini kaydeden Tamer Tuna da geleceği hakkında “Başka takımlara gitmek gibi bir planlama veya hesaplarım olmadı. Şu ana kadar takımın geleceği hakkında planlamalar yapıyoruz." dedi. 
Başka takımlara gidebileceği yönünde haberler çıkan Tamer Tuna, "Yönetimle para bile konuşmadım ve Göztepe'den de çok iyi bir teklif aldım” şeklinde açıklama yaptı.


Göztepe, Avrupa Kupası'na gidebilme şansı ne ?


Sarı-kırmızılı takım, ligi ilk 5 içinde tamamlarsa Akhisarspor'un Türkiye Kupası'nı kazanıp kazanama durumuna göre Avrupa Kupaları'na katılma şansı elde edebilecek. Türkiye Kupası'nı Akhisarspor değil de Fenerbahçe kazanırsa Göztepe ligi ilk 5'de tamamlarsa Avrupa Kupası'na katılabilecek. Göztepe gelecek hafta Konyaspor deplasmanına giderken, son hafta da sahasında Galatasaray'ı konuk edecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Göztepe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"