comScore

Göztepe Göztepe

"Önümüzde engeller olsa da bu stat yapılacaktır" - Göztepe Haberleri

30 Mart 2017, Perşembe 13:58

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, stadyum için yoğun çaba sarfettiklerini söyledi.

FutbolArena - Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, önlerinde engeller olsa da Göztepe Stadı'nın yapılacağını söyledi.

AA'da yer alan habere göre, Stat projesinde görev alan mimarların İzmir'de bir otelde düzenlediği basın toplantısına telekonferansla katılan Sepil, bugüne kadar uğraştıkları sorunların kitap haline getirilebileceğini, bu problemleri aşmak için girişimlerde bulunduklarını belirtti.
"Biz ne yaptıysak kamuoyunun önünde yaptık. Odanın en büyük karşı çıkışı, stadın şehir içinde olmayacağı yönünde, ancak bunun bilimsel bir karşılığı yok. Bu konuda UEFA ve FIFA'nın ne dediği ortada."

''İZMİRİN KADER BU İŞTE!''

"İzmir olarak bazı şeyleri aşmamız gerekiyor. İzmir'in kaderi bu işte. İtirazlarını geri çekmezlerse İzmir, mahkemelerle uğraşarak bir stat yapacak. Alıştığımız bir durum. Bu olmasın diye her şeyi yaptık. Önümüzde engeller olsa da bu stat yapılacaktır. Bu stat, yapılmaması için gösterilen nedenlerin hiçbirine sahip değildir." 

"Askı sürecinin son dakikalarında gelen bir itirazı art niyetli görmemeye çalışsak da keşke 1 ay boyunca herhangi bir görüş yazısı gönderilmiş olsaydı ve biz bu konu hakkında kendilerini bilgilendirebilseydik."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"