comScore

Göztepe Göztepe

Mehmet Sepil Göztepe'nin hedefini açıkladı

17 Ocak 2018, Çarşamba 22:01
Mehmet Sepil Göztepe'nin hedefini açıkladı

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, ilk yarıda önemli bir iş başardıklarını söylerken gelecek adına da umutlu konuştu.

FutbolArena - Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil ve Teknik Direktör Tamer Tuna, hafta sonu başlayacak ikinci yarı öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi.


Mehmet Sepil'in açıklamaları


Sezonun ilk yarısında toplanan 30 puanın çok büyük bir başarı olduğunu kaydeden Başkan Sepil, “Genel olarak değerlendirecek olursak biz sezon öncesinde ligde tutunabilmenin ve kadro iskeleti oluşturmanın önemi üstünde durduk. Ligimiz çok zor bir lig, ilk yarıda topladığımız 30 puan çok büyük bir başarı. Geleceğimiz adına en önemli şeyler ise stat ve akademi. Bu iki konuda da büyük atılımlar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bütün çalışma arkadaşlarıma ilk yarıdaki özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.


Tamer Tuna Göztepe'nin hedefini açıkladı


Teknik direktör Tamer Tuna da "Göztepe büyük potansiyele sahip bir camia ve ben de bu camianın içinde yer aldığım için çok mutluyum. İlk yarıda hedefimiz ligi ilk 15 içinde bitirmekti bunu başardık, ikinci yarıda da bunu hedefliyoruz. Biz bu yılın ve gelecek sezonun yapılanmasıyla ilgili bir plan içindeyiz. Göztepe kurumsal yapısıyla ve projeleri ile tarihinde olduğu gibi büyük başarılara imza atmaya aday bir kulüp, bunun için çalışmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Göztepe ile ilgili tüm gelişmeleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)