comScore

Göztepe Göztepe

Mehmet Sepil: "Avrupa'ya gitsek stadımız yoktu"

13 Temmuz 2018, Cuma 13:27
Mehmet Sepil:

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, kulübün sosyal medya hesabına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, yeni sezon ile ilgili beklentilerini kulübün sosyal medya hesaplarından açıkladı. Dün takımın kamp yaptığı Erzurum'a giden ve burada teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Sepil, sonrasında kulübün sosyal medya hesaplarından yayınlanan ‘Kamp Günlüğü' söyleyişine katıldı.


Göztepe Haberleri: Mehmet Sepil'den Göztepe itirafı


Başkanlıkta 5. yılı geride bıraktığını hatırlatan Başkan Sepil, “Göztepe Başkanı olunca İzmir'e evime geri döndüm. Şirketlerimi İzmir'e taşıdım” dedi. Kulüp olarak hızlı bir değişik yaşadıklarını kaydeden Sepil, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uzun yıllardır yapılması gerekenleri kısa döneme sıkıştırdık. 4 sene içinde ikinci ligden Süper Lig'e yükseldik. Tesis hamlelerimiz sürüyor. Yeni stadımızın inşaatı da bitiyor” dedi.

"AVRUPA'YA GİTSEK STADIMIZ YOKTU"
Geçen sezon yükseldikleri Süper Lig'de beklentilerin üzerinde ligi tamamladıklarını vurgulayan Göztepe Başkanı Sepil, “Ligi 6. bitirdik. Avrupa Kupaları'na gidebilseydik maçlarımızı nerede oynayacaktık o bile belli değildi. Çünkü Bornova Stadı UEFA'ya akredite olamazdı” diye konuştu.

"GEÇİŞ SÜRECİ DEVAM EDECEK"

Önümüzdeki sezonda da geçiş sürecinin devam edeceğini dile getiren Sepil, “Geçen yıl lige en son çıktık. Birçok oyuncu aldık. Ama bu yıl oturmuş bir kadromuz var. Yine de geçiş sürecimiz olacak. Kadro yapılanmamıza devam edeceğiz. Sonraki yıllarda iddialı bir Göztepe oluşturacağız. Geçen yıl ligi kurtarmaya yönelik bir sezon oldu. Bu sezonda yapılanma yılımız olacak. Bu sezon ile ilgili beklentim. Bu seneyi de kazasız belasız atlatalım. Yeni stadımızda yeni Göztepe'ye hazır olacağız.”

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"