comScore

Göztepe Göztepe

Kulüpler Birliği Başkanı kim olacak? Mehmet Sepil'den açıklama!

23 Ocak 2018, Salı 18:26
Kulüpler Birliği Başkanı kim olacak? Mehmet Sepil'den açıklama!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek seçimi kaybetmesi ile Kulüpler Birliği başkanlığından da olmuştu. Şimdi kulüpler yeni başkanlarını seçecek.

FutbolArena - Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'na aday olmadığını açıkladı. Galatasaray'da başkanlık seçimini kaybettikten sonra Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı görevi düşen Dursun Özbek'in yerine yeni başkan seçilecek.


Mehmet Sepil Kulüpler Birliği Başkanlığına aday olacak mı?


Göztepe Başkanı, "Kulüpler Birliği, adayların mücadelesi olacak yapıda değil. Fikret Orman adaylığını açıkladı. Orman'ın kararının ardından aday olmak doğru değil. Haftaya perşembe günü toplantı yapacağız ve başkanı seçeceğiz. O nedenle benim Kulüpler Birliği'ne adaylığım söz konusu olmaz" diye konuştu.


Göztepe transfer yapacak mı?


Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Sepil, “Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Sepil, "Kardemir Karabükspor'dan orta saha Andre Poko'yu kadromuza dahil etmiştik. Transferin son gününe kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bünyemize 1 ya da 2 futbolcu daha alabiliriz" diye konuştu.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)