comScore

Göztepe Göztepe

Kasımpaşa'dan hakem isyanı! "Kırmızı kartta oyuncunun teatral düşüşü"

28 Şubat 2021, Pazar 19:23
Kasımpaşa'dan hakem isyanı!

Kasımpaşa teknik direktörü Fuat Çapa, Göztepe maçı sonrası kırmızı kart pozisyonunu birkaç kez izlediğini belirterek tepki gösterdi.

FutbolArena - Süper Lig'in 27. haftasında Göztepe, sahasında Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup etti. Göztepe'ye 1-0 kaybeden Kasımpaşa'nın teknik direktörü Fuat Çapa, gördükleri kırmızı kart pozisyonunu birkaç kez izlediğini belirtti.

"KIRMIZI KARTTA RAKİP OYUNCU TEATAL DÜŞTÜ"
"Mağlup olduğumuz için üzgünüm. Sahada oynanan oyundan ve mücadeleden memnunum. Oyuncularımı tebrik etmek istiyorum. Kırmızı kart gördüğümüz pozisyonu birkaç defa izledim, yapılan faul ve oyuncunun teatral düşüşü var. Hakem pozisyonu oyuncunun düşüşüne bakarak değerlendirdiyse bu bizim adına çok üzücü. Futbolda topa müdahale olacak. Bu konuda şanssız olduğumuzu söyleyebilirim." 

"LEHİNE PENALTI VERİLMEYEN TEK TAKIM BİZİZ"

"Ligde lehine penaltı verilmeyen tek takım biziz. Bugüne kadar en az 6-7 pozisyonun penaltı olduğu söylendi. Kartların çabuk gösterilmesi var. Hatalara camia olarak yeterli tepki göstermememiz bize pahalıya mal oluyor. Bazı camialar her kanalı kullanarak gerekli tepkiyi gösteriyor. Bu konuda bizim eksiğimiz var."

GÖZTEPE CEPHESİNDE GALİBİYET SEVİNCİ

Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman, müsabakanın bu kadar zor olacağını hesap etmediklerini söyledi.

Son vuruşlarda eksiklerinin bulunduğunu kaydeden Karaman, "Final pasları ve son vuruşlardaki eksikliğimiz bugün bizi oldukça zorladı. Final paslarında ve son vuruşlarda dikkatli olsak maçı erken koparabilirdik. Onun üzerine biraz daha yoğun çalışacağız. Psikolojisi yüksek bir müsabakaydı bizim açımızdan da. Her şeye rağmen alınan 3 puan bizi mutlu etti. Onun moraliyle Alanya deplasmanına hazırlanacağız. İyi oynayarak kaybettiğimiz müsabakalar vardı, bu onun telafisi gibi oldu. Birçok eksiğimizi 3 puan alarak görmüş olmak, geleceğe daha güvenli bir şekilde bakmamıza vesile olacak. Disiplinden taviz vermeden yine çalışmaya devam edeceğiz. En azından pahalıya patlamayan bir sonuç oldu" diye konuştu.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!