comScore

Göztepe Göztepe

İlhan Palut'tan Fenerbahçe iddiası: "İstediğimizi alacağız"

27 Kasım 2019, Çarşamba 13:59
İlhan Palut'tan Fenerbahçe iddiası:

Göztepe Teknik Direktörü İlhan Palut, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Göztepe Teknik Direktörü İlhan Palut, Süper Lig'in 13. haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçında taraftarlarının da desteğiyle sahadan istedikleri skorla ayrılacaklarını söyledi.

"İSTEDİĞİMİZ SKORLA AYRILACAĞIZ"
İHA'da yer alan habere göre; geçen hafta ligin iç sahada iyi top oynayan takımlarından birine karşı önemli bir galibiyet aldıklarını söyleyen Palut, "3 maçlık bir yükselişimiz var. Göztepe'ye bir istikrar yakalatmak istiyoruz. Bu da pozitif bir şekilde devam ediyor. 3 veya 5 maçlık çıkışlar bu lig için yeterli süreler değil. Bir oyun istikrarı yakalayıp bunu uzun süre götürmek istiyoruz. Bu hafta da bunun önemli dönemeçlerinden birine çıkacağız. Fenerbahçe güçlü bir takım ve zor bir maç oynayacağız. Son haftalarda Fenerbahçe'nin deplasman karnesi iyi görünmese de oynadığı her maçı kazanacak kadar oynayan ama bunu skora dönüştüremeyen bir takım. Göztepe'ye kendi futbol felsefemizi oturtmak istiyoruz. Fenerbahçe maçında da değişen bir şey olmayacak. Buna tabii ki üst düzey bir mücadeleyi eklememiz gerekecek. Zaten istediğimiz futbol felsefesinin bir bölümü de mücadeleyi içeriyor. Çok iyi oynayıp çok iyi mücadele etmemiz gerekecek. Taraftarımızla beraber inşallah istediğimiz skorla sahadan ayrılacağız" şeklinde konuştu.

"HER MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ"

Ligdeki puan hedefinin sorulması üzerine İlhan Palut, "Ligde bir puan hedefi koymak doğru değil, maç maç bakmak lazım. 'Bu maçtan 3 puanla ayrılırız, bu maçtan puan alamayız' gibi şeyler futbolda yok. Bence bütün takımlar her maçı kazanmak için çıkmalı. Biz de her maçı kazanmak istiyoruz ama mücadeleden sonra ortaya çıkan skorla oluşan puan durumunu da tabii ki daha sonra mutlaka değerlendireceğiz" yanıtını verdi.

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!