comScore

Göztepe Göztepe

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun cezası bir hafta sürdü

14 Aralık 2018, Cuma 21:43
Hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun cezası bir hafta sürdü

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında kural hatası yaptığı iddia edilen Yaşar Kemal Uğurlu, bir hafta dinlendirildikten sonra VAR hakemi oldu.

FutbolArena - Süper Lig'in 14. haftasında Fenerbahçe ile Kasımpaşa arasında oynanan mücadelede kural hatası yaptığı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Yaşar Kemal Uğurlu, bir hafta aradan sonra tekrar görev aldı. Uğurlu, bu akşam Göztepe'nin sahasında Bursaspor ile karşılaşacağı maçın VAR hakemi oldu.
 

Yaşar Kemal Uğurlu, Süper Lig 16. haftada görev aldı mı?


Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Göztepe, seyircisi karşısında Bursaspor'u ağırladı. Bu mücadeleyi Mustafa Öğretmenoğlu yönetti. Öğretmenoğlu'nun yardımcılıklarını Erdinç Sezertam ve Murat Ergin Gözütok yaptı. 

İHA'nın haberine göre Göztepe - Bursaspor karşılaşmanın Video Yardımcı Hakemi (VAR) ise Yaşar Kemal Uğurlu oldu. Uğurlu, ligin 14. haftasında Fenerbahçe ile Kasımpaşa arasında oynanan müsabakada kural ihlali yaptığı nedeniyle eleştirilmiş ve geçtiğimiz hafta görev alamamıştı. 
Aynı zamanda Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yer alan VAR merkezinde AVAR (Video Yardımcı Hakem Asistanı) olarak da Serkan Tokat yer aldı.  

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!