comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'nin transferdeki ilk hedefi Demba Ba

29 Mart 2018, Perşembe 13:17

Göztepe'nin iç transferde ilk olarak Demba Ba ile pazarlık masasına oturması bekleniyor.

FutbolArena - Göztepe'de yeni sezona yönelik olarak teknik direktör Tamer Tuna'nın raporu doğrultusunda iç ve dış transfer çalışmaları başladı. Başkan Mehmet Sepil, daha önce açıkladığı ‘Tamer Tuna ile gönül bağımız var' sözlerinin ardından önümüzdeki hafta içinde genç teknik adamın sözleşmesini resmiyete dökmesi bekleniyor. Taraflar bugüne kadar aralarında her hangi bir sorun olmadığını belirtmelerine rağmen şu ana kadar imzalar atılmadı.
 

Demba Ba, Göztepe'de kalacak mı?


Özel işleri nedeniyle İzmir'de bulunmayan Sepil'in Kasımpaşa maçının ardından ilk önce Tamer Tuna ile masaya oturacak ve imzaları attıracak. Başkan Sepil'in sonrasında Tuna'nın raporu doğrultusunda ilk önce iç transferi tamamlayacak.

İÇ TRANSFERDE ÖNCELİK DEMBA BA
Başkan Sepil'in iç transferde ilk hedefinin devre arasında takıma katılan ve oynadığı futbolla adeta küllerinden doğan Demba Ba ile pazarlık masasına oturması bekleniyor. Göztepe yönetiminin Beşiktaş'tan transfer teklifi aldığı iddia edilen Demba Ba'ya iki yıllık kontrat teklif edeceği ifade edildi. Yine iç transferde sözleşmesi sona eren Tanju Kayhan, kaleci Günay ve Selçuk Şahin ile de görüşmeler yapılacak.
 

Göztepe'de gelecek sezonun planlaması nasıl olacak ?


Gelecek yıllar için sağlam bir kadro oluşturmayı hedefleyen Göztepe'de yönetim, yeni çıkılan Süper Lig'de ilk hedef Süper Lig'de kalmak olarak belirlenmesine rağmen Avrupa kupası ümitleri devam ediyor. Yönetimin, gelecek yıl için mevcut kadroya en fazla 5-6 takviye yapmayı planladığı ifade edildi. Süper Lig'de özellikle üç büyüklerde forma şansı bulamayan bazı isimlerin menajerler vasıtasıyla Göztepe'ye gelmek istediği öne sürüldü.

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.