comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'den Jahovic Beşiktaş iddialarına cevap!

06 Ocak 2018, Cumartesi 22:17
Göztepe'den Jahovic Beşiktaş iddialarına cevap!

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil transfer döneminde Beşiktaş'ın ilgilendiği iddia edilen Jahovic hakkında konuştu. 

FutbolArena - Göztepe Başkanı Mehmet Sepil bu sezon Süper Lig'de sergilediği başarılı performansla ismi son dönemde Beşiktaş'la adılan Jahovic'in geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. beIN Sports'a konuşan Mehmet Sepil şu ifadeleri kullandı:
 

Göztepe'de Jahovic ayrılıyor mu?


Göztepe Başkanı Mehmet Sepil golcü futbolcu Jahovic'in sergilediği performans ve sözleşmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, Jahovic Türkiye'nin en başarılı golcülerinden. Şu anda bizle kontratı var ve opsiyonlu. Jahovic'i elde tutmaktan ziyade burada mutlu olmasını sağlamak önemli. Kontratını iyileştirmek durumundayız. Menajeriyle görüşüyoruz. Yani Jahovic'e hakkı olanı vermek bir gerçek. Bizim ona önereceğimis sözleşmeden Jahovic'in mutlu olacağını umuyoruz. Tabi şunu da söylemeliyim.  4 ay içinde beklenmeyen bir başarı gösterdik diye bütün sistemimizi değiştirecek değiliz. Cristiano Ronaldo'yu bile bütçeme uymazsa almam. Kimse kusura bakmasın." diye konuştu. 

Öte yandan Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Jahovic için Beşiktaş veya Türkiye'den kendilerine teklif gelip gelmediği sorusuna, "Somut bir teklif yok." ifadesini kullandı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Göztepe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"