comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'den Beto paylaşımı: "Ben tehlikede değilim, tehlikenin kendisiyim"

06 Şubat 2018, Salı 11:15
Göztepe'den Beto paylaşımı:

Göztepe'nin Trabzonspor ile oynadığı maçta yaptığı kurtarışlarla alkış toplayan Beto ile ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yapıldı.

FutbolArena - Göztepe, Trabzonspor ile oynanan maçta muhteşem bir performans ortaya koyan Beto ile ilgili bir paylaşımda yaptı. Sarı-kırmızılı takımın deplasmanda golcü berabere kaldığı maçta 9 net gol pozisyonunu çıkaran Portekizli kaleci, kazanılan bir puanın baş mimarı oldu.

"BEN TEHLİKEDE DEĞİLİM, TEHLİKENİN KENDİSİYİM"
Göztepe kulübü de tecrübeli kalecinin antrenmanlarda yapmış olduğu çalışmaları paylaştı. Twitter hesabının altına da Beto'nun ağzından “I am not in danger, i am the danger!" (Ben tehlike değilim. Tehlikenin kendisiyim' yazan ileti sosyal medyada büyük beğeni aldı.
 

Göztepe'de Beto kaç kurtarış yaptı?


Trabzonspor maçında kalesinde adeta devleşen tecrübeli eldiven, Trabzonspor maçında kurtardığı net penaltılarla kariyerinin en çok kurtarış yaptığı maçı oynadı. Maçın bitiminde ise Beto, basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı: “Takım olarak aldık bir puanı. Çok da zor bir karşılaşmaydı. Burada Trabzonspor'a karşı oynamak çok zorlu bir durum. Ama bütün takımı tebrik etmek gerekiyor, Gerçekten iyi savaştık ve iyi mücadele ettik. Bizim hedeflerimiz açısından bu bir puan çok önemli. Maçta 9-10 pozisyon kurtardım. Bugün Trabzonspor maça çok baskılı başladı. Oyunun tamamında sahanın her yerinde ciddi bir şekilde baskı yaptılar. Bu şekilde de bir maç oldu. Çok ofansif baskılarla bizi durdurmaya çalıştılar. Bizde takım olarak bu baskıya iyi dayanabildik. Ama maalesef bu baskıdan sıyrılıp, oyunu soğutup, sakinleştirip, dengeyi koruyup gerçek Göztepe'yi sahaya yansıtamadık. Yine de önemli bir puan aldık”

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.