comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'de Yılmaz Vural belirsizliği!

12 Haziran 2017, Pazartesi 14:06
Göztepe'de Yılmaz Vural belirsizliği!

Gözetepe'de Süper Lig çoşkusu yaşanırken teknik direktör Yılmaz Vural'ın geleceği henüz netlik kazanmış değil.

FutbolArena - Göztepe ile TFF 1. Lig'in Play Off maçları sonunda Süper Lig'e çıkaran Yılmaz Vural, gelecek sezon İzmir ekibinin başında olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

''OLDU BİTTİYE GETİREMEM''
Yılmaz Vural ile gelecek sezon için anlaşma zemini arayan İzmir ekibinin başkanı Mehmet Serpil: "Burası Süper Lig. Teknik adam işini oldu bittiye getiremem. Plan proje açısından çok ciddi hazırlıklar yapmamız lazım. Yılmaz Vural'la daha kadro yapısını, bütçeyi, yeni transferlerin mali boyutunu konuşmadık. Sadece mevcut kadro üzerine bir toplantı gerçekleştirdik ve kendisinden biten sezonun raporunu aldık. Yeni çalıştırıcıyı belirlemek, sezon ortasında teknik direktör değiştirmeye benzemiyor. Bu çok ciddi bir olay. O nedenle acele etmemizin bir anlamı yok" diye konuştu.

''YILMAZ VURAL DIŞINDA KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİK''
Yılmaz Vural dışında kimse ile görüşmediklerini belirten Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Serpil şu ifadeleri kullandı;

"Menejerler ortaya pek çok isim atıyor. Ancak bahsedilen çalıştırıcılarla alakamız yok. Yılmaz Vural'ın durumu belli olmadan yol haritası çizemem. Hocamızın durumu 1 haftaya kadar netleşecek. Ancak kendisiyle anlaştık ya da anlaşamadık diyemem" ifadelerini kullandı. Göztepe'de kalmak istediğini günler önce açıklayan Yılmaz Vural ise beklemeye geçti. Alaçatı'da tatilini sürdüren teknik adamın yakın çevresine, "Ben şartlarımı sundum, artık son söz yönetimin. Umuyorum olumlu bir karar çıkar ve devam ederiz.''

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"