comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'de Tamer Tuna: 'Fikstürün çok da önemi yok'

12 Temmuz 2017, Çarşamba 16:50
Göztepe'de Tamer Tuna: 'Fikstürün çok da önemi yok'

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, lige Fenerbahçe maçı ile başlayacaklarını hatırlatarak, "Transferlerin ve takım oluşturma çalışmalarının devam ettiği ligin ilk 4 haftalık geçiş sürecinde kiminle karşılaştığımızın pek önemi yok" dedi.

FutbolArena - Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna, bugün sona eren ilk etap çalışmalarının ardından değerlendirmelerde bulundu. 3 Temmuz'da çalışmalara kendi tesislerinde başladıklarını hatırlatan Tuna, "Oldukça iyi geçen bir ilk aşamaydı, oyuncularımızın potansiyellerini görme adına verimli bir süreç geçirdik. Bu süreçte aramıza yeni katılan oyuncular da oldu. Onlarla birlikte bir pekişme sağlandı. Cumaya kadar izinliyiz, cuma günü Avusturya'da ikinci etap çalışmalarına başlayacağız" dedi. 


Göztepe'de son haberler


Hakan Barış ve Emre Can'ın sakatlıkları nedeniyle Avusturya kampına katılamayacağını açıklayan Tamer Tuna, "Lige Fenerbahçe ile başlamak dezavantaj mı, avantaj mı herkes bu soruları soruyor tabii ki. Benim adıma transferlerin ve takım oluşturma çalışmalarının devam ettiği ligin ilk 4 haftalık geçiş sürecinde kiminle karşılaştığımızın pek önemi yok. Tüm takımlar pekişme sürecinde olacaklar ama takım olarak bizim bu süreci de iyi geçireceğimizi ve iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum" yorumunu yaptı. 

Hem transferler hem de takımın oluşumu açısından bir süreç içerisinde olduklarını kaydeden Tamer Tuna, "Biz burada geçici süreçler üretmek için bulunmuyoruz, iyi oyunculardan oluşan kalıcı bir takım peşindeyiz. Takımı oluştururken lige ve oyun anlayışımıza uyum sağlayacak isimler üzerinde duruyoruz kimsenin bu konuda bir endişesi olmasın" diye konuştu.
Göztepe ile ilgili son haberleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.