comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'de Talat Papatya, FutbolArena'ya konuştu

30 Eylül 2017, Cumartesi 14:49
Göztepe'de Talat Papatya, FutbolArena'ya konuştu

Göztepe Başkavekili Talat Papatya oyuncuları Sabri Sarıoğlu'nun uzun yıllar sonra milli takıma seçilmesini FutbolArena'ya değerlendirdi.

FutbolArenaGöztepe, Milli Takıma en son 35 yıl önce futbolcu göndermişti. Sabri Sarıoğlu ile uzun yıllardır süren özlem sona erdi. Göztepe Başkavekili Talat Papatya oyuncularının uzun yıllar sonra milli takıma seçilmesini FutbolArena'ya değerlendirdi.


Göztepe'de Sabri Sarıoğlu yeniden Milli Takımda


Sabri Sarıoğlu'nun zaten kaliteli bir oyuncu olduğunu belirten Göztepe Kulübü Başkanvekili Talat Papatya, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Göztepe'de bir aile ortamının olduğunu oyuncuların performansında yansıdığını belirtti.

''SABRİ ZATEN BİR YILDIZ''
''Sabri Sarıoğlu zaten milli futbolcuydu. Yanılmıyorsam 3 senedir milli takımda forma giymiyordu. Kendi açıklamalarında Sabri Sarıoğlu zaten herşeyi açıklamış. Göztepe'de gerçekten bir aile ortamı var. Bütün futbolcular bundan sonra performanslarını arttıracaktır. Sabri bizim gözümüzde her zaman milli Sabri'ydi. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. Göztepe'de gösterdiği performansı hatta daha fazlasını umarım milli takımımızda gösterir ve milli takımımız bundan yararlanır''

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)