comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'de iptal edilen penaltı! Cüneyt Çakır VAR'da

05 Ekim 2019, Cumartesi 18:15
Göztepe'de iptal edilen penaltı! Cüneyt Çakır VAR'da

Göztepe - Kayserispor Süper Lig 7. haftasında oynanan maçın 31. dakikasında hakem Cüneyt Çakır, Serdar Gürler'in penaltı golünü "Hatalı atış" sebebiyle iptal etti. 

FutbolArena - Süper Lig 7. hafatsında Göztepe ile Kayserispor arasında oynanacak olan maçın 31. dakikasında Serdar Gürler'in penaltı atışı iptal edildi. Hakem Cüneyt Çakır, penaltı golünden sonra VAR'da pozisyonu inceledi ve penaltı golünü kurallara uygun atılmadığı gerekçesiyle iptal etti. 


Göztepe - Kayserispor maçında iptal edilen penaltı


Göztepe - Kayserispor maçının 31. dakikasında, Serdar Gürler penaltı atışında takımını 2-0 öne geçirmesine gol iptal edildi. Cüneyt Çakır, VAR'da pozisyonu tekrar inceledi ve Serdar Gürler'in kurallara uygun şekilde penaltı atışını kullanmadığı gerekçesiyle iptal etti.

AYNI OYUNCU 2 KEZ TOPA VURAMAZ
Serdar Gürler'in penaltı atışı sırasında ayağı kaydı ve Cüneyt Çakır, VAR'da pozisyonu inceledikten sonra "Aynı oyuncu iki kez topa vuramaz" kuralından ötürü penaltı atışının hatalı olması sebebiyle golü iptal etti ve oyun Kayserispor'un en direkt serbest vuruşuyla yeniden başladı.  

Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!