comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe'de golcü transferinde sıkıntı büyük

07 Ocak 2018, Pazar 17:20
Göztepe'de golcü transferinde sıkıntı büyük

Göztepe'nin forvet transferinde beklenmeyen gelişmeler yaşanıyor. Golcü arayışındaki Sarı-kırmızılı yönetime menajerler her gün değişik isimler önermeye devam ediyor.

FutbolArena - Devre arasında mutlaka bir golcü takviyesi yapmak isteyen Göztepe'de şu ana kadar yapılan girişimlerden istenilen sonuçlar alınamadı. Öncelikli olarak Adis Jahovic'in sözleşmesini uzatmak isteyen Sarı-kırmızılı yönetim henüz bunu gerçekleştiremedi.
 

Göztepe forvet transferi yapacak mı?


Başkan Mehmet Sepil, golcü futbolcunun durumu konusunda dün akşam yayıncı kurulaşa şu açıklamayı yapmıştı: "Öncellikle Jahovic konusunda bana hiçbir somut teklif gelmedi. Bizim Jahovic'e vereceğimiz bir ücret var. Jahovic bence bu teklifimizi kabul edecek. Jahovic'i burada tutmak önemli değil önemli olan onu Göztepe'de mutlu tutmak. Jahovic'i Jahovic yapan Göztepe'dir. Onun hakkını vereceğiz ama dengeleri de bozmayacağız"

CENK TOSUN'UN GİDİŞİ JAHOVİC'İ ETKİLEDİ
Öte yandan Beşiktaş'ın istediği golcü oyuncu cephesinde ise Jahovic ‘Bana Beşiktaş'tan gelen bir teklif yok ancak menajerime gelmiş ve o bana iletmemişse bunu bilmem' diyerek bu transfer konusunda kapıyı açık bıraktı. Beşiktaş'ın yeni bir golcüyü katana kadar golcü oyuncunun ikna edilmesinin zor olacağı kulislerde dillendiriliyor.
 

Göztepe'nin transfer listesi


Adis Jahovic'e alternatif olması bakımından listeye alınan ve Göztepe'nin transfer politikasına uyan Türkiye'yi bilen Seleznyov hafta içinde Akhisar Belediyespor ile sözleşme imzaladı. Yine bir başka alternatif olarak gözüken Rodallage'nın ücreti ve Trabzonspor'daki belirsizliği nedeniyle hamle yapılamadı. Beşiktaş'tan bir ara gündeme gelen Mustafa Pektemek'in transferi konusunda ise belirsizlik devam ediyor.

EZEKİEL HENTY DE LİSTEYE DAHİL EDİLDİ

Golcü arayışındaki Sarı-kırmızılı yönetime menajerler her gün değişik isimler önermeye devam ediyor. En son önerilen isim ise Ezekiel Henty oldu. Macaristan'ın Videoton kulübünden forma giyen Nijeryalı forvetin devre arasında kiralanması da gündeme geldi.  Kulübü ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncu, 19 maçta 5 gol attı.

Göztepe ile ilgili tüm gelişmeleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"