comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Yılmaz Vural ile yollarını ayırdı

14 Haziran 2017, Çarşamba 21:03
Göztepe Yılmaz Vural ile yollarını ayırdı

Göztepe'da Başkan Mehmet Serpil, Yılmaz Vural ile yolların ayrıldığını açıkladı. İki taraf arasındaki anlaşmazlığın sebebini FutbolArena öğrendi.

FutbolArena Özel - Göztepe kulübü Başkanı Mehmet Serpil, takımı Süper Lig'e çıkaran teknik adam Yılmaz Vural ile yollarını ayırdı.


Göztepe Yılmaz Vural ile yollarını ayırdı


BeIN SPORTS'a açıklama yapan Göztepe Başkanı Mehmet Serpil tecrübeli hoca ile gelecek sezon devam etmeyeceklerini açıkladı.

Bu sezon Süper Lig'e çıkan bir diğer takım Evkur Yeni Malatyaspor'da da teknik direktör İrfan Buz ile yollar ayrılmıştı.
Bugün DHA'nın iddiasına göre Göztepe kulübü gelecek sezon için İbrahim Üzülmez ve Hamza Hamzaoğlu ile de görüştü. İki isimden birinin gelecek sezon Göztepe'yi çalıştırması bekleniyor.


Göztepe ile Yılmaz Vural parada anlaşamadı


FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre Göztepe'nin Yılmaz Vural ile anlaşamama ise mali konularda oldu.

Yılmaz Vural'ın ayrılık sebebi istediği maaşı alamaması oldu. Tecrübeli hoca 1 milyon euro isterken, Yönetim bu maaşı yüksek buldu. İki taraf parada anlaşılamayınca yollar ayrıldı.
 

Göztepe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Göztepe Başkanı Mehmet Serpil, IHA'ya yaptığı açıklamada yeni teknik direktörlerinin kim olacağı konusunda konuştu. Mehmet Sepil, “Hocamızın yerli ya da yabancı olacağını henüz netleştirmedik. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürecek. Kadro yapılanmamızı da oluşturacağız. Mevcut futbolcularımızın durumunu belirleyeceğiz” diye konuştu.  Ayrıca dış transfere değinen Sepil, “Resmiyette kimseye bir teklif yapmadık. Ancak listemizi oluşturduk. Yurt içi ve dışından Göztepe'ye katkı sağlayacak, bu formanın hakkını verecek isimlerle anlaşacağız” ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"