comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe ve Socios'tan bir ilk! Taraftarlar belirleyecek

11 Ağustos 2021, Çarşamba 14:28
Göztepe ve Socios'tan bir ilk! Taraftarlar belirleyecek

Socios, taraftarlara söz hakkı veren oylamalar ile de spor ve dijital dünyanın en yeni etkileşim modellerinden birine öncülük ediyor.

FutbolArena - Manchester City'den Paris-Saint Germain'e, Atletico Madrid'den Juventus'a, Barcelona'dan Inter'e kadar dünyanın en büyük futbol kulüplerinin Fan Token projelerinin yaratıcısı olan blokzinciri tabanlı spor ve eğlence uygulaması Socios, taraftarlara söz hakkı veren oylamalar ile de spor ve dijital dünyanın en yeni etkileşim modellerinden birine öncülük ediyor.

Roma'nın takım otobüsünün tasarımı, Barcelona kaptanın pazu bandındaki mesaj, Allianz Arena'daki gol kutlama marşı, Apollon Limasol'un ilk 11'i gibi birbirinden değişik oylamalarla taraftarları kulüplerinin bazı kararlarında söz sahibi yapan Socios, Türkiye'de partneri olan kulüplerle de farklı oylamalar gerçekleştirmeye devam ediyor.
GÖZTEPE'NİN MAĞAZALARININ İSMİNİ TARAFTARLAR BELİRLEYECEK 

Muslera'nın giyeceği eldivenin rengi, İstanbul Başakşehir oyuncularının ısınma t-shirtlerindeki mesajlar, Trabzonspor'un takım otobüsü tasarımını taraftarlara seçtiren Socios, şimdi de “Göztepe'nin mağazalarının yeni marka adı ne olsun?” sorusunu soruyor.

Socios uygulamasını indirerek $GOZ Fan Token alan sarı kırmızı taraftarlar, “Tam 35 Store”, “GÖZGÖZ Store”, “No:1925”, “1925 Dükkan”, “Store 35” gibi isimler arasında seçim yaparak, kulübün lisanslı ürün mağazalarının yeni marka adını belirleyecek. Türkiye'de ilk olan bu oylama, 20 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. Oylama sonrasında en çok oy alan isim, sarı kırmızıların mağazalarının yeni marka adı olacak.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!