comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe transfer yapacak mı? Mehmet Sepil açıkladı

07 Ocak 2019, Pazartesi 18:43
Göztepe transfer yapacak mı? Mehmet Sepil açıkladı

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, "Takviyeleri yapacağız. Aramızdan ayrılanlar olacak. Yolumuza devam edeceğiz." dedi.

FutbolArena - Transfer bekleyişine yanıt veren Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, devre arasında takıma gerekli takviyelerin yapılacağını belirterek, “Devre arası piyasası çok tehlikeli piyasadır” dedi.
 

Göztepe'de transfer çalışmaları


Mehmet Sepil transfer açıklamalarında, "Devre arasında iyi oyuncular piyasası çok tehlikeli piyasa. Çok kısıtlı bir değişim olacak. Verim alamadığımız oyuncuları takıma kazandırmak istiyoruz. Oyuncuların çalışma azmi yerinde. Takviyeleri yapacağız. Aramızdan ayrılanlar olacak. Yolumuza devam edeceğiz. Süper Lig'de ikinci senemiz kalıcı olmak istiyoruz. Yeni stadımızda güzel günler göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

"BAŞARI OLDUĞUNU SÖYLEYEMEM"
Mehmet Sepil sözlerinin devamında, "İlk yarıya bakarsak istediğimiz gibi olmadı. Beklentimiz daha fazla puan almaktı. Geçen yıl 30 puan ile kapatmıştık. Beklentim 25-26 puandı. İlk yarı çok da başarılı olduğumuzu söyleyemem." dedi.

"SAKATLARIN SAYISI ARTTI"

Sakat futbolculardan dert yanan Sepil, "Kasımpaşa maçında hem sağ bek hem de sol bekimiz sakatlandı. O maçtan sonra ciddi düşüşe geçtik. Sakat oyuncuların sayısı arttı. Bazı oyunculardan sakatlıktan dolayı gerekli verimi alamadık." yorumunu yaptı.

Teknik direktör Bayram Bektaş'a parantez açan Sepil, "İlk yarı bitiminin iki hafta kala hoca değişikliği yaptık. Bayram Bektaş'tan sonra Kemal Özdeş takımın başına geldi. Kemal hoca yönetiminde son iki maçta 4 puan aldık." dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!