comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Transfer: Göztepe, Vagner Love'u transfer edecek mi?

24 Ağustos 2018, Cuma 12:15
Göztepe Transfer: Göztepe, Vagner Love'u transfer edecek mi?

Göztepe'de golcü takviyesinde rota yeniden Vagner Love'a döndü.

FutbolArena - Göztepe'de forvet arayışları kapsamında Vagner Love ismi tekrar ön plana çıktı. Takıma kaliteli bir forvet kazandırmak isteyen yönetim, çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken Brezilyalı golcü ile yapılan son görüşmede transfer çıkmaza girmiş ve rota Galatasaraylı Eren Derdiyok'a dönmüştü.
 

Göztepe, Eren Derdiyok'u transfer edecek mi?


Galatasaray Kulübü'nün golcüsü Gomis'i Suudi Arabistan'ın Al Hilal takımına satmasının ardından İstanbul ekibi, Eren Derdiyok'u kadroda tutma kararı aldı. Göztepe'de transfer komitesi üyeleri Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Vagner Love ile temaslarına hız verdi.
 

Göztepe Transfer: Vagner Love, Göztepe'ye transfer olacak mı? 


Kulislerde konuşulanlara göre Beşiktaş'ta forma şansı oldukça zora giren Vagner Love'un transferindeki en büyük sorunlardan birisi olan maaşı konusunda da orta yol bulundu. Beşiktaş'tan yıllık 2 milyon Euro kazanan golcü oyuncunun maaşının 1.4 milyon Euro'sunu Göztepe'nin ödeyeceği ifade edildi. Taraflar arasında yapılan görüşmede her hangi bir sıkıntı çıkmazsa bu transferin birkaç güne biteceği ifade edildi.

NABIL GHILAS YOLCU
Takıma kazandırılacak bir golcünün ardından Göztepe yönetimi, iki sezondur beklentilerin altında kalan Nabil Ghilas ile yollar kesin olarak ayrılacak.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da! 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!