comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe taraftarlarından Fatih Terim'e gönderme

19 Mayıs 2018, Cumartesi 18:49
Göztepe taraftarlarından Fatih Terim'e gönderme

Göztepe taraftarları Galatasaray maçı öncesi tribünlerde "Kebapçı Selahattin" tezahüratı yaptı. 

FutbolArena - Göztepe - Galatasaray maçı öncesinde Bornova stadında iki takım taraftarları arasında gergin anlar yaşandı. Göztepe taraftarları, Göztepe tribününde Galatasaray atkı ve formalı taraftarları görünce bu duruma tepki gösterdi. 

Göztepe taraftarları bu durumdan dolayı Galatasaray aleyhinde küfürlü tezahürata başladı. Daha sonrasında Galatasaraylı futbolcuların ısınmak için sahaya çıktıkları esnada Göztepe tribünlerinden "Kebapçı Selahattin" tezahüratları yükseldi. 
 

Göztepe - Galatasaray maç haberleri


Öte yandan  Galatasaray kafilesi Bornova Stadyumuna geldikten sonra ilginç anlar yaşandı. Sarı kırmızılı taraftarların ' Şampiyon' tezahüratları içerisinde girince Göztepe kulübü yetkilileri statta son ses " İstanbul'un kızları bilsen ne şeker" parçasını çaldı. Daha sonra da Ayva çiçek açmış yaz mı gelecek çalındı. 
GÖZTEPE TARAFTARLARINDAN GALATASARAY'A KÜFÜR

Göztepe taraftarları maça 1 saat kala tribündeki yerlerini aldıktan sonra Galatasaray aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu. Göztepe taraftarları tribünlerinde yer alan Galatasaraylı taraftarların çıkarılmasını istedi ve tepki gösterdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"