comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe, Tamer Tuna ile masaya oturuyor

14 Şubat 2018, Çarşamba 14:26
Göztepe, Tamer Tuna ile masaya oturuyor

Göztepe yönetimi Tamer Tuna'nın sözleşmesini uzatmak için harekete geçiytor.

FutbolArena - Göztepe'de yönetim kurulunun sezon başında takımın başına getirdiği Tamer Tuna'nın sözleşmesini uzatmak için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Başkan Mehmet Sepil de sezon başında temkinli davranarak bir yıllık sözleşme imzaladığı Tamer Tuna'nın olası bir teklif durumunda takımdan ayrılma durumuna karşılık genç teknik adam ile yeni sözleşmeyi bir an önce imzalamak istediği ifade edildi. Tamer Tuna da geçtiğimiz günlerde yeni sözleşme imzalayacağının sinyalini vererek, “Süper Lig'de kalıcı bir Göztepe için bu sezon sonunda lige tutunmak istiyoruz. Yaşadığımız her haftayı tecrübe, daha iyi oyun ve hedeflerimizde aşama olarak görüyoruz. Her maç yaşadıklarımızdan tecrübelerimiz oluyor ve adım adım her haftayı yeni bir başlangıç görerek dersler çıkarıyoruz, çalışıyoruz. Futbolda devamlılık her zaman önemli. Kariyerimi doğru adımlarla, doğru seçimlerle devam ettirmek istiyorum.” diye konuşmuştu.
Yine yönetim, Tuna'nın raporu doğrultusunda takımda sözleşmesi sona erecek bazı futbolcularla tekrar masaya oturacak.


Demba Ba'nın Göztepe'deki performansı


Sarı-kırmızılı ekibin ara transfer döneminde büyük risk alarak kadrosuna kattığı Demba Ba, Trabzonspor ve Osmanlıspor maçındaki performansı ile kendisine güvenenleri mahcup etmedi. Uzun süre sakatlık problemi yaşamasına rağmen sahalara iyi dönüş yapan golcü futbolcu, aynı performansını sürdürse yönetim bu futbolcu ile yeni sözleşme imzalayacak.

Göztepe'de yönetimin sezon sonunda sözleşmesi sona erecek futbolculardan bırakmak istemediği diğer bir isim ise kaleci Beto. Portekizli eldivenden memnun olan yönetimin tecrübeli kaleciye 2020 yılına kadar sözleşme önerecek. İzmir'de mutlu olan Beto'nun sözleşme konusunda bir sorun çıkarması beklenmiyor.
 

Göztepe'de  hangi futbolcuların sözleşmesi sona eriyor?


Göz Göz'de kiralık oynayan Kosanovic'in yanı sıra Günay, Sabri, Leo ve Kadu'nun sözleşmeleri sezon sonunda bitecek. 

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.