comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe, Tamer Tuna ile devam edecek mi?

21 Mayıs 2018, Pazartesi 15:36
Göztepe, Tamer Tuna ile devam edecek mi?

Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna'nın geleceği belirleniyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna'nın belirsizliği netleşiyor. Göztepe'de yönetim, Teknik Direktör Tamer Tuna ile en kısa sürede bir araya gelerek yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Şu ana kadar yapılan görüşmelerde taraflar aralarında her hangi bir sorun yok demesine rağmen resmi imzalar atılmadı.


Göztepe Haberleri: Mehmet Sepil ile Tamer Tuna görüşecek 

 
Süper Lig'deki ilk teknik direktörlük deneyiminde Göztepe'yi 6'ncı yapan Tamer Tuna, yarın Başkan Mehmet Sepil ile bir araya gelecek. Sözleşmesi sona erecek genç teknik adamla masaya oturacak yönetim, büyük bir aksilik olmazsa yola devam kararı alacak. Tuna da daha önceki günlerde yaptığı açıklamada kalbinde ve aklında Göztepe'den başka hiçbir şey olmadığını dile getirmişti. Galatasaray maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında da geleceği hakkında ipuçları veren Tuna, "Göztepe, gelecek sezonun çalışmalarına başlamıştır. Esas olan sürekliliktir, bu benim için de geçerli" diyerek takımda kalmaya sıcak baktığını ifade etti. 

SÜPER LİG'DEN TALİPLERİ VAR
Öte yandan Sepil ile Tuna arasında yapılacak zirve öncesinde Anadolu'dan bazı takımların Tamer Tuna ile de ilgilendiği biliniyor. Çok büyük sürpriz olmazsa Göztepe'de kalmak istediğini dile getiren Tamer Tuna, Göztepe ile yeni sözleşmeye imza atacak. 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"