comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Haberleri: Mehmet Sepil'den Tamer Tuna açıklaması

29 Mayıs 2018, Salı 12:14
Göztepe Haberleri: Mehmet Sepil'den Tamer Tuna açıklaması

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yeni teknik direktör Bayrak Bektaş için düzenlenen imza töreninde Tamer Tuna ile ilgili konuştu.

FutbolArena - Göztepe'de Tamer Tuna geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig'de takımıyla başarılı bir sezon geçirmesine karşın ayrılma kararı almıştı. Ege ekibinin patronu Mehmet Sepil bu konuya açıklık getirdi.

Göztepe, geçen sezon Ümraniyespor'u çalıştıran Bayram Bektaş anlaştı ve başarılı çalıştırıcı için imza töreni düzenlendi. Göztepe'nin başkanı Mehmet Sepil imza töreninde Tamer Tuna'ya ilişkin önemli açıklamalar yaptı.
 

Mehmet Sepil'den Tamer Tuna açıklaması


TAMER TUNA'YA TEŞEKKÜR EDERİM"
"Tamer Tuna ile güzel bir sezon geçti. Başarının en büyük mimarlarından birisi Tamer Tuna'dır. Sözleşmesi bir yıllıktı. Kontratı bitince yenilememe kararı aldık. Kendine çok teşekkür ediyorum."

"ÜÇ YILLIK TEKLİFTE BULUNMUŞTUM"

"Sezonun hemen Antalya kampından sonra üç yıllık teklifte bulundum. İstikrara önem veren birisiyim. Bu teklifi hocamız kabul etmedi. Sezon sonunda görüşelim demesi arasında fark yok. Gerekçelerini yeterli bulmadım. Dolayısıyla o noktadan sonra gayet iyi giden sezon var. O sezonu tamamlamak önemliydi. Sezon tamamladı. Kontrat teklifinden sonra yaşanmışlıklar. Tamer aynı başarıyı yakalamayacağımızı düşündüm"

"GEÇEN SEZON 19 OYUNCU ALMIŞTIK"

"O yüzden yolları ayırmak iki taraf içinde hayırlı olur diye düşündüm. Geçen sezon lige en son yükseldik. 19 tane oyuncu aldık. Bu sene kadronun büyük bölümünü koruduk. Gelecek sene amacımız tehlike yaşamadan ızdırap çekmeden bir seneyi de geçirip kendi stadımıza geçtiğimiz sezon her türlü hamleyi yapacağız."

Son dakika Göztepe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"