comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Haberleri: Ahmet Tekin, Göztepe'de son durumu anlattı

24 Mayıs 2018, Perşembe 16:05
Göztepe Haberleri: Ahmet Tekin, Göztepe'de son durumu anlattı

Spor Toto Süper Lig'de iyi bir sezon geçiren Göztepe'deki son durumu Göztepe muhabiri Ahmet Tekin, Aydın Cingöz ile Haber Aktif programında değerlendirdi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 sezonunda Galatasaray şampiyonluğunu ilan ederken Göztepe'deki son durumu Ahmet Tekin, FutbolArrna TV'de Aydın Cingöz ile Haber Aktif programında değerlendirdi.

Ahmet Tekin, Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtlarken Haber Aktif programında  Göztepe'nin başına yeni geçen Bayram Bektaş ile ilgili konuştu.
 

Göztepe'de teknik direktörlük gelişmeleri - Tamer Tuna neden gitti? (24 Mayıs Perşembe)


"GÖZTEPE'DE HALEN ŞAŞKINLIK VAR"
"Göztepe'de bir şaşkınlık var. Süper Lig'de iyi işler yapmışsınız. Ligi 6. bitirmişsiniz. Teknik heyet, tribünler taraftarlar, yönetim çok iyi. Herkes gelecek sezonun planını yapmaya başlarken birdenbire Tamer Tuna'ya yönetim teşekkür ederek yollarını ayırdı."

"MEHMET SEPİL BUNUN SİNYALİNİ VERMİŞTİ"

"Bunun sinyalini başkan Mehmet Sepil sinyali vermişti. Aklı ve kalbi Göztepe'de olan isimlerle çalışacaklarını söylemişti. Sezon içinde Tamer Tuna'ya yeni bir sözleşme teklif edilecekti ancak Tamer Tuna sezon sonunu beklediğini söyledi. Mehmet Sepil, Tamer Hoca'nın başka kulüplerle görüştüğünü de öğrenince hocayı gözünden çıkardı. Tamer Tuna'ya Mehmet Sepil yolculamaya bile gelmedi. Asbaşkan ve 2. başkanlar teşekkür mesajı yayınladı."

"ADİS JAHOVİC VE YILMAZ VURAL DA BÖYLE GİTMİŞTİ"

"Bayram Bektaş ile görüşme yapılıp anlaşıldı. Göztepe şirket olarak yönetilen bir kulüp. Dolayısıyla Göztepe'de Mehmet Sepil ne derse o olur. Mehmet Sepil, Yılmaz Vural ve Adis Jahovic ile de yollarını böyle ayırmıştı."

"5-6 TAKVİYE YAPILABİLİR"

"Göztepe'nin oturmuş bir kadrosu var 5-6 takviyeyle iyi bir seviyeye doğru oynamaya devam eder. Bayram Bektaş ile de bu konuyu konuşacaklar. Tamer Tuna'nın adı yeniden Beşiktaş ile de geçmeye devam ediyor."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"