comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Haberi: Göztepe - Atiker Konyaspor maçı oynanacak mı? Fırtına etkileyecek mi?

28 Eylül 2018, Cuma 14:52
Göztepe Haberi: Göztepe - Atiker Konyaspor maçı oynanacak mı? Fırtına etkileyecek mi?

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Göztepe ile Atiker Konyaspor karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesi İzmir'i etkisi altına alacak olan fırtınadan kaynaklı maçın ertelenme durumu ortaya çıktı. Göztepe - Atiker Konyaspor maçı oynanacak mı? Göztepe - Atiker Konyaspor maçı erteleniyor mu? Kırbaç kasırgası nedir?

FutbolArena - Göztepe, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Atiker Konyaspor ile karşılaşmaya hazırlanıyor. Bornova Stadı'nda oynanacak maç öncesinde Kırbaç kasırgasının maçı etkileyip etkilemeyeceği merak konusu oldu. Göztepe - Atiker Konyaspor maçı oynanacak mı?
 

Göztepe - Atiker Konyaspor maçı erteleniyor mu? Göztepe - Atiker Konyaspor maçı oynanıyor mu?


Meteorolojiye yakın olan isimlerden Ahmet Uçar, İzmir'i etkisi altına alacak olan Kırbaç kasırgasının Bornova'da oynanacak Göztepe - Atiker Konyaspor maçını etkileyebileceğini söyledi. Twitter'dan bir açıklama yapan Ahmet Uçar, "ECMWF küresel model altlığı ile çalışan WRF sınırlı alan modeli yarın öğleden sonra siklonun merkez değerini 968 mb olarak tahmin ediyor. Yurdumuza İzmir üzerinden 990 mb lık merkez değerli olarak pazar sabaha karşı giriş öngörüyor. Kıyı Ege'de şiddetli fırtına ihtimali artıyor" ifadeleri yer aldı. Ahmet Uçar, Göztepe - Atiker Konyaspor maçı sırasında hem fırtına hem de şiddetli yağış meydana gelebileceğini söyledi.
 

İzmir'de hangi maçlar ertelendi ?


İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan yapılan yazılı açıklamada, 29-30 Eylül tarihlerinde İzmir'de oynanması planlanan tüm amatör futbol müsabakalarının Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan raporlar doğrultusunda, aşırı olumsuz hava koşulları sebebiyle ileri bir tarihe ertelendiği ifade edildi. Ertelemenin, Türkiye Futbol Federasyonu'nun bilgisi dahilinde yapıldığı aktarılırken, ertelenen müsabakalarda 28 Eylül 2018 tarihinden sonra tescili yapılmış olan oyuncular, yöneticiler ve teknik adamların yer alamayacağı belirtildi. 

 

Göztepe - Atiker Konyaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? (28 Eylül Cuma)


Göztepe ile Atiker Konyaspor 30 Eylül Pazar günü saat 16.00'da başlayacak. Karşılaşma Bornova Stadı'nda oynanacak.
 

Kırbaç Kasırgası nedir? Kırbaç Kasırgası ne zaman olacak? (Türkiye Kırbaç Kasırgası uyarısı)


Kırbaç Kasırgası Türkiye'de ilk kez yaşanacak. Yunanistan'da son günlerde yaşanan Zorbas Kasırgası etkisinin Türkiye'de de görüleceği belirtildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarılarda Kırbaç Kasırgası'nın Ege kıyılarıyla birlikte Akdeniz'de Antalya'da da görüleceği ifade ediliyor. 
YAPILAN UYARI ŞU ŞEKİLDE

“Yapılan son değerlendirme ve analizlere göre bugün(dün) öğleden sonra Orta Akdeniz'de oluşması beklenilen Alçak basınç merkezinin derinleşerek şiddetini arttırması ve tropik fırtınaya dönüşmesi tahmin ediliyor. Orta Akdeniz'de oluşması beklenen fırtınanın hafta sonu doğuya doğru hareket etmesi beklenmektedir. Fırtınanın, Ege bölgesini etkilemesi durumunda, 30 Eylül 2018 Pazar günü, rüzgâr hızının 100-120 km/saate ulaşması ve meydana gelecek yağışların da 75 kg/m2 ve üzerinde şiddetli yağış şeklinde olması beklenmektedir.”


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!