comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe, Galatasaray'dan müjdeli haber bekliyor

11 Ocak 2018, Perşembe 10:50
Göztepe, Galatasaray'dan müjdeli haber bekliyor

Göztepe, devre arasında takıma takviye yapmak için Galatasaray yönetiminin vereceği kararı bekliyor. Sarı-kırmızılı yönetim, ara transfer döneminde şu ana kadar hiçbir futbolcuyu kadrosuna katamadı.

FutbolArena - Göztepe'nin teknik direktörü Tamer Tuna, devre arasında yabancı oyuncu kontenjanı açılması halinde en az üç taraftar istediğini yönetime iletti. Genç teknik adamın stoper, ön libero ve ileri uçta oynayabilecek oyuncular istediği biliniyordu.
 

Göztepe transfer haberleri


Fatih Terim, Yasin Öztekin'e izin vermedi
Göztepe'nin Galatasaray'dan talip olduğu Yasin Gümüş'e Fatih Terim izin vermeyince yine aynı takımdan iki isim gündeme geldi. Fatih Terim'in kamp kadrosuna dahil etmediği Tarık Çamdal ile Emrah Başsan konusunda Göztepe'nin bazı girişimleri olduğu öne sürüldü. Galatasaray yönetimi ve bu iki oyuncunun tavrına göre bu transfer şekil alacak.

SEMİH KAYA VE YASİN ÖZTEKİN
İzmir'den yetişen Semih Kaya da gündemde
Ara transfer döneminde daha çok Türkiye Ligini bilen yabancı ve yerli oyunculara yönelen İzmir ekibinde stoper takviyesi için Semih Kaya ismi de gündeme geldi.

Kariyerinde İzmir'de top oynayan Milli futbolcunun Çekya'da mutsuz olduğu ve Türkiye'ye gelmek istediği konuşuluyor. Bu futbolcu için de Göztepe'nin girişimleri sürüyor.

Göztepe ile ilgili tüm gelişmeleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)