comScore

Göztepe Göztepe

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'den küfürlü pankart tepkisi

07 Kasım 2017, Salı 18:38
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'den küfürlü pankart tepkisi

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Beşiktaş ile oynanan maçta tribünde asılan küfürlü pankarta büyük tepki göstererek “Söyleyeceğim tek şey bunlar asalaktır” dedi.

FutbolArena - Göztepe taraftarlarının Süper Lig'de Beşiktaş ile oynanan karşılaşmada açtıkları küfürlü pankart tepki toplamaya devam ediyor. Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, küfürlü pankart için çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Göztepe - Beşiktaş maçında açılan küfürlü pankart için resmi açıklama


Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, o pankartı görünce adeta şok geçirdiğini belirterek, "O pankartı gördüğüm an gözlerime inanamadım, adeta dünyam başıma yıkıldı. Bunu yapanlar kendi küçük egolarını Göztepe'den üstün görenlerdir. Söyleyeceğim tek şey, bunlar asalaktır" dedi.

"STADYUMA GİREMEYECEKLER"
Göztepe tribünde yer alan pankartı asan kişileri bulmak için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü kaydeden Başkan Sepil, “O pankarttan dolayı büyük üzüntü yaşıyorum. Bu kişileri tespit edebilmek için çalışıyoruz. En ağır cezaların verilmesi gerekiyor. Küfürlü pankartı açanlar ömrü billah stada giremeyecek. Bunları kabul etmemiz mümkün değil” diye konuştu
 
"SEZON BAŞINDA 17 PUANI GÖZÜM KAPALI KABUL EDERDİM"

Süper Lig'de son üç haftada alınan bir puan ve takımın performansı için başkan Sepil, “Lige çok hızlı başladık. Bunun ceremesini çekiyoruz. Üst üste başarılı sonuçlar gelince herkeste beklenti tabi ki arttı. Bizde son haftalarda sergilenen futboldan tabiki memnun değiliz. Birde şöyle bir durum var. 11. Haftada 17 puanınız olacak denseydi gözümüz kapalı kabul ederdik. Takımda inişler çıkışlar olacaktır. Bunu en kısa sürede atlatacağımıza inanıyorum. Milli ara bize ilaç gibi gelecektir” diye konuştu.
Göztepe ile ilgili son dakika gelişmelerine Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)