comScore

Göztepe Göztepe

Adis Jahovic'ten Göztepe taraftarlarını kızdıran paylaşım

16 Ocak 2018, Salı 12:03
Adis Jahovic'ten Göztepe taraftarlarını kızdıran paylaşım

Göztepe'de sezon  sonunda sözleşmesi sona eren Adis Jahovic, sözleşmesini uzattığı şeklinde çıkan haberleri sosyal medya hesabı üzerinden ‘Doğru değil' diye açıklaması kafaları karıştırdı.

FutbolArena - Göztepe'nin Makedon golcüsü Adis Jahovic yaptığı bir paylaşımla taraftarları kızdırdı.
 
Göztepe'nin TFF Birinci Lig'den Süper Lig'e çıkmasında başrolü oynayan ve bu sezonda attığı gollerle takımı sırtlayan golcü oyuncuya, birçok kulüpten teklif geldiği öne sürülüyordu.
 

Göztepe'de Adis Jahovic ayrılacak mı?


Antalya kampı sırasında Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil de golcü oyuncuya şu ana kadar resmi bir teklif gelmediğini belirterek, “Gelirse konuşabiliriz. Ama ben Jahovic'in takımda kalacağına inanıyorum” şeklinde demeç vermişti. Başkan Sepil'in 500 bin Euro gibi düşük bir rakama oynayan Makedon forvete 900 bin Euro önereceği ifade edilirken golcü oyuncunun beklentisinin daha yüksek olduğu biliniyor.

TARAFTARLARI KIZDIRDI
Golcü oyuncu, Başkan Mehmet Sepil ile görüştüğü ve anlaştığı şeklindeki haberleri Instagram hesabının hikaye bölümünden ‘Bu haber doğru değil' diye paylaşım yaptı. Jahovic'in bu paylaşımı ise Göztepeli taraftarları kızdırdı ve sosyal paylaşım sitelerinden eleştiriler çoğaldı. Jahovic'in bu paylaşımı ‘Acaba Göztepe'den ayrılacak mı ?” sorularını beraberinde getirdi. 

Göztepe ile ilgili tüm gelişmeleri Göztepe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"