comScore

Gözde Kansu diziden neden ayrıldı? Gözde Kansu kimdir? Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden diziden ayrıldı?

09 Haziran 2018, Cumartesi 00:38
Gözde Kansu diziden neden ayrıldı? Gözde Kansu kimdir? Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden diziden ayrıldı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Eyşan karakteri diziden neden ayrıldı? Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncu Gözde Kansu'nun diziden ayrılmasının ardından Sen Anlat Karadeniz dizisi sevenleri, Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden ayrıldı ve Gözde Kansu diziden neden ayrıldı? diye merak etmeye başladılar. 

Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümünde ilginç bir an yaşandı. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölüm olan Sen Anlat Karadeniz 20. bölümün yayınlanmasının ardından Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümü sonrasında Sen Anlat Karadeniz dizisinin başarılı oyuncularından Gözde Kansu'nun neden diziden ayrıldığı merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterini canlandıran Gözde Kansu diziden ayrıldı mı diye merak edenler, Sen Anlat Karadeniz Eyşan diziden neden ayrıldı? sorularına yanıt aramaya başladılar. 


Sen Anlat Karadeniz dizisi 20. bölüm özeti


Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?


Peki Gözde Kansu diziden neden ayrıldı? Gözde Kansu diziye geri dönecek mi? Sen Anlat Karadeniz Eyşan diziden neden ayrıldı? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

Peki Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterini canlandıran Gözde Kansu diziden neden ayrıldı? Bu konuyla alakalı oalarak Güncel Dizi'nin haberine göre, "Gözde Kansu'nun yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı iddia ediliyor. Dizi Trabzon'da çekildiği için oyuncuların çoğu İstanbul'dan geliyor. Bu durumda oyuncular zaman zaman sıkıntılar yaşayabiliyor. Umarız Gözde Kansu'nun bu gidişi sürekli değildir ve kendisini 2. sezon tekrar Sen Anlat Karadeniz dizisinde tekrar izleme şansını yakalarız." ifadelerine yer verildi. 
 

Gözde Kansu kimdir?


Gözde Kansu (d. 23 Ağustos 1980, İzmir), Türk oyuncu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Dükkanı adlı kast ajansındadır. Oyunculuğa baleyle başladı. Daha sonraları okulda devamsızlık yaparak okulun tiyatro ve müzik kolu faaliyetlerinde yer aldı. İstanbul Şehir Tiyatroları'nın ekipleri ile çalıştı ve sonra onların Antalya turnelerine davet edildi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nün sınavlarına girdi ve kazandı.

GÖZDE KANSU MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)