comScore

Gonca Akkuş'tan ihanet sonrası olay açıklamalar! Ebru Şallı nasıl günah çıkarttı?

22 Temmuz 2017, Cumartesi 22:45
Gonca Akkuş'tan ihanet sonrası olay açıklamalar! Ebru Şallı nasıl günah çıkarttı?

Ebru Şallı'nın Bodrum'da birlikte görüntülendiği yeni sevgilisi Uğur Akkuş'un evli olmasının ardından Gonca Akkuş, uğradığı ihanetin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Geçtiğimiz günlerde Ebru Şallı'nın Bodrum'da yeni sevgilisi Uğur Akkuş'la birlikte görüntülendikten kısa süre sonra Uğur Akkuş evli hatta iki de çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı. Fotoğrafların basına yansıması üzerine Uğur Akkuş'un eşi Gonca Derin Akkuş, 10 yıllık evliliğini bitirme kararı aldığını açıkladı. Bu süre zarfında açıklamalarda bulunan Gonca Akkuş çarpıcı ifadeler kullandı. 


Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş evli mi?


Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da görüntülenen Ebru Şallı ile yeni sevgilisi Uğur Akkuş'un Bodrum tatili sonrası gündeme bomba gibi düşen bir gelişme yaşandı. Mal varlığıyla tanınan Uğur Akkuş'un evli olduğu ve eşinin de hamile olduğu ortaya çıktı. 

"ALDATMA VAR, BOŞANACAĞIM"
Büyük bir şok yaşadım. Serumla ayaktayım. Teknedeki hallerini gördünüz boşanacağım. Geçen sene bu zamanlar darptan dolayı boşanma davası açmıştım. Kendisinin öfke kontrol problemi var. Bana tedavi olacağını ve bir daha yapmayacağını söylediği için affettim ve barıştık. Dün akşam mesajlaştık biz tatildeyiz yanımıza geleceğini söyledi. Sabah bu oldu. Aradı kendisine tuzak kurulduğunu söyledi. Tuzak gibi görünmüyor ki. El ele kol kola tuzak nasıl olsun. Altından muhtemelen ticari bir şeyler çıkacak. Reklam olsun diye mi böyle bir aptallık yaptı bilmiyorum. Kadın belki aşk vardır diye düşünüyordur evli olduğunu da bilmeyebilir. Ortada aldatma var, boşanacağımGONCA AKKUŞ'TAN YENİ AÇIKLAMA: "EBRU ŞALLI'NIN HABERİ VARMIŞ"

Ebru hanımın haberi yoktur diye ön yargıda bulunmuştum ama duyduğum kadarıyla haberi varmış. Bizim boşanma sürecimiz yok, yanlış biliyorsunuz. Çok ağır bir darp gördüm., onu affettim. Aldatma affetmeyeceğimi eşim çok iyi bilir. Yeni zaten bir anneyi yaralayan, bir kadı yaralayan şu an anlıyorum bunu."


Ebru Şallı - Uğur Akkuş ilişkisinde son haberler


Bu gelişmelerin ardından eşinin Ebru Şallı ile birlikte olduğunu öğrenen Gonca Akkuş, Vatan'a yaptığı konuşmada, "Bence Ebru Şallı eşimin mal varlığı için onunla birlikte. Parası olmasa onun yüzüne bile bakmaz. Ancak ne yazık ki Uğur'un mal varlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında. Parasını hiçbir şekilde kullanamıyor." diye konuştu. 


Uğur Akkuş kimdir?


Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi, yatırım danışmanlığı yapıyor. İki çocuk babası olan Uğur Akkuş, Gonca Derin Akkuş ile evli. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.