comScore

Göksel Gümüşdağ'dan kulüplere: 'Kopenhag maçına bekliyoruz'

04 Mart 2020, Çarşamba 12:33
Göksel Gümüşdağ'dan kulüplere: 'Kopenhag maçına bekliyoruz'

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Kopenhag ile oynanacak maç öncesi basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden ve bu sezon Avrupa'da yoluna devam eden tek temsilcimiz olan Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ basın toplantısı düzenledi. Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında oynanacak Kopenhag karşılaşmasıyla ilgili tüm futbolseverlere çağrıda bulunan Gümüşdağ, maçın gelirlerinin de Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacağını duyurdu.

"HANGİ FORMAYLA GELİRSENİZ GELİN, KAPILARIMIZ AÇIK"
"İstanbul'da oynayacağımız Kopenhag maçını şehitlerimize adıyoruz. Tüm futbolseverlere sesleniyorum, hangi takımın formasıyla gelirseniz gelin kapılarımız açık olacak. Bir tek elinizde Türk Bayrağı olsun. Türkiye'de rakip olsak da Avrupa'da biriz. Tüm kulüplere imzalı davetimi göndereceğim."

"GELİRLERİN TAMAMI MEHMETÇİK VAKFI'NA"

"Kopenhag maçı için 17 bin Türk Bayrağı ve 17 bin tane, "Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için" yazılı kırmızı beyaz tişört dağıtacağız. Adeta bir milli maç havasında bu maçın oynanmasını istiyoruz. Mücadelenin tüm bilet gelirleri de Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacaktır."
 

Başakşehir - Kopenhag maçı ne zaman?


UEFA Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında temsilcimiz Başakşehir, Kopenhag'ı İstanbul'da ağırlayacak. başakşehir - Kopenhag maçı 12 Mart Perşembe günü 20:55'te başlayacak.

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)