comScore

FutbolArena TV

Göksel Gümüşdağ, Selman kutluyu özel olarak aradı.

24 Nisan 2017, Pazartesi 17:50

FutbolArena  Özel - Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında oyanan Çaykur Rizespor - Medipol Başakşehir maçı sonrası yaşanan olaylar gündem belirledi. Başakşehirli futbolcuların, A Spor muhabiri ve kameramanına saldırmaları ülke kamuoyunda büyük tepki çekti.

Başakşehir Kulübü, yazılı açıklamayla yaanan olay nedeniyle üzgün olduğunu belirtse de ortam sakinleşmedi. Yaşanan gelişmelerin üzerinde Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın A Spor muhabiri Selman Kutlu'yu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği ve özür dilediği öğrenildi.

CANLI YAYINA ÇIKACAKLAR

FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre; Başakşehir Kulübü tam kadro A Spor canlı yayınına katılacak. Başkan Göksel Gümüşdağ ile birlikte teknik ekip ve futbolcular canlı yayında yaşanan olay nedeniyle özür dileyecek.

Başakşehirli futbolcular, A Spor muhabirine neden saldırdı?


Maç sonunda teknik direktörlerin basın toplantısı yaptığı sırada Medipol Başakşehirli Emre Belözoğlu tel örgüler arkasında kendisine sevgi gösterilerinde bulunan bazı taraftarlarla görüştüğü sırada arkadan gelen bir taraftar küfür etti.

Belözoğlu ve takım arkadaşları taraftara tepki gösterdiği sırada görüntü alan A Spor muhabiri Selman Kutlu ve kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım'a saldırdı. Saldırıya uğrayan ve yaralanan iki gazeteciyi polis futbolcuların arasından güçlükle aldı. Polisin araya girmesiyle uzaklaştırılan futbolcular otobüse bindirildi. Olayda başından yaralanan Selman Kutlu ile kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım hastaneye götürüldü. İki gazeteci polise giderek şikayetçi oldu.

Medipol Başakşehir Videoları